Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az mbti -je a lentebb...

Mi lehet az mbti -je a lentebbi lánynak ?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy nővel, és általában szinte azonnal meg tudom mondani, hogy egy embernek hogy mi az, de nála eléggé elvesztem.


- Matematikus végzettsége van

- Bankban dolgozik, ehhez köthető területen

- Imádja a spontán dolgokat

- Kifejezetten konvencionálisan, elegánsan öltözködik

- Sokat gondolkodik önállóan, egyedül, és logikai szemből vizsgálja a világot (Ti)

- Ambivert, szeret egyedül lenni otthon és olvasni, saját dolgait rendezni (Si)


Közben időnként 20-30 fős bulikat tart, minden csapatépítőn ott van, ügyfelekkel találkozik, drága ruhákat vesz, keresi a határokat( sivatagi nyaralás stb )(Se)

- Folyamatosan potenciális vállalkozási ötleteken gondolkodik fejben, de nem valósítja meg őket (Ne)

-Kifejezetten magas az érzelmi intelligenciája, rendkívül jól megérti a szociális helyzeteket, nem ítélkezik



#nő #MBTI #Intő, istp #Extravert
2023. máj. 5. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Estp
2023. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Intp
2023. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ESTP-t kizárnám, nem reklámozza magát egyáltalán, a tényleges -közeli - baráti köre az szűk és állandó, (instát pl. egyáltalán nem használ)
2023. máj. 5. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor istp
2023. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok, aki esetleg leszavazta az ISTP -re tett javaslatot ,az mire tippel? :)
2023. máj. 5. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ENTP, valószínűsíthetően (NeTiFeSi)
2023. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Túl sok az Se az ENTP -hez, nem?
2023. máj. 5. 13:38
 8/10 A kérdező kommentje:
De egyébként király, hogy most már mind a négy XXTP type elhangzott :D :D Kb. idáig jutottam én is :D
2023. máj. 5. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 könnyen lehet, hogy eléggé fejlett a Se ahhoz, hogy megmutatkozzon, de nem elég elsődleges ahhoz, hogy ne lehessen ENTP

Én például ENFP vagyok, Si az utolsó funkcióm, a Se ezáltal a "leggyengébb", mégis elég erősen jelen van a mindennapjaimban, naponta fejleszteni próbálom, amióta pedig megvan a jogosítványom, azóta jelentőségteljesen erős lett.


Az ENTP-re azért szavaztam, mert nagyon sok ismerősöm ENTP, mindre illene a leírás, a napjuktól/hangulatuktól függően persze:D

2023. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy a Si Se annyira hasonló arányú, hogy csak egy kicsivel több az egyik, így a személyi típusok nagyon közel állnak egymáshoz, majdnem mindegyik lehetne. Őszintén sztem kérd meg, hogy töltse ki a kognitív funkciókat, aztán meg tudod, mert ezt igazán csak ő tudhatja. Én mondjuk Fi vagyok, de sokan gondolják azt, hogy Fe, mert sokszor viselkedés úgy mint egy Fe. De nem hiszem, hogy olyan fontos lenne, mert bármilyen is ő, az ő.
2023. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!