Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életem valóság vagy az...

Az életem valóság vagy az egész világ és az emberek létezése egy hazugságra épül?

Figyelt kérdés

Sokszor el szoktam töprengeni azon, hogy vajon az életem valóság?

Mi van, ha csak álmodok vagy egy szuperintelligens lény valahol a galaxisban tesztet hajt végre és az egész világ nem is valóságos?

Elvileg ha ez az egész világ egy teszt, akkor valahogyan ki lehet lépni a ciklusból. De hogyan? Mivel buktathatom le az irányítómat, mint tesztalany?



2023. máj. 8. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a valóság egy szimuláció is, abból annyira tudunk kilépni, mint csőszerelő Mario a játékvilágból.

Nem teljesen holdkóros gondolkodók szerint egyébként annak az esélye, hogy a valóság mesterséges, kb. 20%. Ami azértnem kevés. Keresd a bugokat!

[link]

2023. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"az egész világ" "egy hazugságra épül"


Ez a valóság.


Ha a világról gondolkodsz, sose nézd az embereket. Őket külön kell, ha jó írányban akarsz gondolkodni.


Ezt hívják ébredésnek ami nálad van jelenleg. De majdnem mellé mentél, mert rosz oldalról közelítetted meg a kérdést.

2023. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

2+""az egész világ" "egy hazugságra épül"



Ez a valóság. A valóság Teremtésen alapul és nem úgy ahogy azt az embereknek sujkolják jelenleg már gyermekkortól.


Évek lesznek mire mindenre rá nem fogsz jönni, de ehhez kell egy felső segítség. Mert Ő fog neked rámutatni, és cáfolhatatlan bizonyitékokkal alátámasztani a valóságot. Neked pedig át kell értékelned mindent. Ezt ha egyszerre kapná az ember-nem bírná ki a lelke, porrázúzódna. Ezért, hogy ezt milyen ütembe kapod a kincseket (igazságot) az a te egyén i lelki megerősödésedtől függ, úgy, hogy közben, menet közben ne sérüljél meg lelkileg.

2023. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyemen lennél, mint dolgozó, akkor észrevető lenne, hogy ez az egész, ami van, bizony a valóság...
2023. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számít?
2023. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!