Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha megfosztanának...

Mit tennél, ha megfosztanának minden vagyonodtól és száműznének egy tanyára?

Figyelt kérdés
Ahol csak te élsz és néhány állat.

2023. máj. 8. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Mit tettek a zsidók amikor megfosztották az őseitek a vagyonuktól? vagy Izrael mint hivatalos állam megalakulásakor az 50.-es években az általuk választott sivatagban? Volt vagyonuk? semmi, mert totálisan kirabolták őket. Most nézd meg:)
2023. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mivel imádom az állatokat és a kertészkedést, csendet, a nyugalmat és a jó könyveket. Vagyonom meg nincs, hogy vehessek egy tanyát állatokkal így azt mondom, hogy gyerünk.
2023. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

1+ Kirabolni más vagyonát könnyű-és keserű a gyümölcse mint látható Szálasi meg a sok házmesterke leszármazottaira nézve.Nem véletlenül tart itt ma Mo.


Teremteni a semmiből-az a művészet. Az Igazi. Minden nemű ranlás, másoktól való orozás nélkül tisztán.

2023. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
*rablás
2023. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Több mint való az első komolyabb betegség vagy láz elvinne ebből az életből.


Szóval nagyon sokat nem kellene gondolkodnom, hogy mit csinálok.

2023. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Hát..nem tudom ha nem lenne szükségem a pénzre nem is bánnám :D
2023. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Várnám mikor törne be Brendon és Rodzser. Egy nap alatt elbontanák a tanyát
2023. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan arra gyűjtöm a vagoynomat, hogy kiköltözzek tanyára:D Ha elveszik a pénzemet és betesznek egy tanyát a seggem alá.... ám legyen, végülis én is ezt akartam:D
2023. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
éhen halnék
2023. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Falun nőtem fel, elég sok mindent tudok a mezőgazdaságról és az állattenyésztésről. Gyorsan elvállanék valamilyen melót, és minden pénzemet ebbe tenném bele. Eleinte biztos lennének gondjaim, de hosszú távon mindent megtudnák magamnak termelni amire szükségem van.

Akik városban nőttek fel, és nem tudnak semmit a falusi életről, azoknak komolyabb problémáik lennének.

2023. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!