Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is “elfogadhatatla...

Szerintetek is “elfogadhatatlan” a viselkedésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 28 éves, a húgom 25. A húgom 3 éve házasodott, ő egy elég nyugodt, visszafogott nő, cukrászként dolgozik, és mindenki teljesen oda van érte. Én még mindig tanulok, mert elvégeztem egy szakot, de az nem tetszett, így most átmentem másikra. Én is nagyon szeretnék házasodni, meg ilyenek, de nincs valami sok sikerem, pedig én vagyok a szebb kettőnk közül szerintem.

Mindegy is, a lényeg, hogy a húgom most szült 7-én, és a családban most a csapból is ez folyik, ő az első baba, unoka, dédunoka, minden, mindenki teljesen odavan. De én nem akarom meglátogatni a babát, nem is hívtam a húgomat gratulálni, semmi. Mikor terhes volt, akkor sem nagyon beszéltünk. Szerintem nem oké, hogy ő szült előbb, ráadásul ilyen korán, bele egy össz-vissz 6 éves kapcsolatba. Ráadásul a férje a 3. pasija volt 19 évesen, az előző kettő meg kb csak ilyen pár-hónapos tini szerelem volt.

Anyám szerint elfogadhatatlan a viselkedésem, de én nem gondolom így.



2023. máj. 11. 10:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Hergelős Trollocska, ez elég vérszegény volt, tudsz te jobbat is.
2023. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

"Mikor terhes volt, akkor sem nagyon beszéltünk."

És azelőtt sem. Szerintem te sosem szeretted igazán, és mindig féltékeny voltál rá.

Akkor most mi a gond, mi változott?

És ez miért zavar téged? Mag akarsz felelni, vagy irigy és féltékeny vagy?

2023. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Rövid leszek és lényegre törő: Nevetséges.
2023. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Süt az írásodból a féltékenység.


És nagyon gáz a viselkedésed.

2023. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%

Rövid leszek: Igen. Innentől fog az emberi lejtmeneted indulni, ami pár évtizedig úgy fog tünni, mint ha emelkednél (vagyon+mi egy más) utána már olyan mélységekbe kerülsz és olyan cselekedeteid lesznek rejtve a testvéred ellen, ahonnan nincs visszatérés. Még ha akarnál akkor sem fogsz tudni kimászni alóla. És minden magad körül szét fog porladni. Háztasságról, sikeres házasságról ne is álmodj. A legkevesebb a válás lesz nálad. A leszármazottaid meg csak kegyelem alapján fognak tudni emberként élni. Náluk a legkevesebb az alkoholizmus lesz.


Káin és Ábel története nem véletlenül intő példa. Emlékezz mire ítélte Káint Isten a gyilkosság után.

2023. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
“ ráadásul ilyen korán, bele egy össz-vissz 6 éves kapcsolatba.”😂😂😂na jo itt már látszik hogy troll
2023. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha komoly, akkor elég ciki hogy ilyen idősen itt tartasz...

Minden értelemben.

2023. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
egyetértek a 3. és 4. hozzászólóval
2023. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az ciki, hogy én szeretnék még tanulni, mert nem találtam még meg az utam? Vagy az, hogy azt gondolom a húgomnak nem kellett volna még 25 évesen szülnie és 22 évesen házasodnia. Szerintem nagyon kicsi manapság arra az esély, hogy valaki 19 évesen megtalálja “élete szerelmét” és boldogan éljenek még meg nem hallnak. Ez a nagyszüleinknél sem volt így szerintem. Csak akkor naív szűz lányok voltak, és válás sem volt. Ettől függetlenül én tartom a véleményem, hogy amit a húgom csinál, abba egyszer bele fog bukni. És hogy nem az az egészséges dinamika, hogy a fiatalabb lány szül először.
2023. máj. 11. 11:30
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Akkor menj vissza az időben azt szüljél te előbb😒kreten

Teljesen időben házasodott és szült gyereket. Dolgozd fel

2023. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!