Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyszerű embereknél menőnek...

Az egyszerű embereknél menőnek számít az elhízás?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy van egy erős korreláció aközött, hogy minél kevésbé tanult valaki, annál hajlamosabb elhízni. Vidéken bográcsozás közben sok kövér embert lehet látni és sokan büszkék is rá. Mondják a pocakjukra, hogy az a tekintélyük meg hogy nem is igazi a férfi has nélkül, nincs "megemberesedve". Az asszony meg legyen faros, bögyös, hogy legyen mit fogni rajta. A városi, tanultabb emberek közt aránylag sokkal többen sportolnak, figyelnek oda az étkezésükre és a fogyókúra ipar is nagyon megy.

2023. máj. 13. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

A diplomával mint látható nálad, intelligenciát nem osztanak. Sajnos. Elsőként kellett volna sorban állnod.


A vidéken ugyan annyiba kerül az élelmiszer, csak harmad annyival kevesebbet keresnek mint nagyvárosban. Ha nincs pénz kenyérrel váltják ki, a sok szénhidrát, főleg szénhidrátanyagcsere betegségben szenvedő embereknél hízást okoz. Mennél jobban gyógyszerrel nincs kezeve az ilyen ember, annál jobban hízik, még akkor is ha harmadannyikt eszik, mint egy egészséges ember. Egy tanult embernél véleményem szerint alap, hogy ha valamit furcsának talál, vagy nem ért azzután utána néz, informácioókat gyüjt, megvizsgálja a dolgokat, bujja a lexikonokat vagy a net-en található összes forrást végig bogarássza, és utána már a telt információk után mond valamiről véleményt.

És egy tanult ember nem mond csipőből véleményt olyan doogról amiről lila gőze nincs.És még véletlenül sem harsogja azt amit a média sugal. Egy tanult, intelligens ember.

2023. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Azok a szegeny emberek hiznak el, ahol olcso rossz minosegu, es keszen kaphato etelekre telik. Ott a szegenyek dagadtak. Akik eheznek, azok sovanyak, es azokban a kulturakban, ahol a hizas meg gazdagsagot jelentett, ott meno legfeljebb.
2023. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

bocs az elütésekét, nem javítgatok.


ui: jah és nem csak szénhidrátanyagcsere betegségnek van ilyen tünete, hanem


PM alulműködésnek

Magas prolaktin szintnek

Jóindulatú agyi daganatnak


És a szénhidrátbetegségen belül is elköülöníthetjük az inzulinnal kapcsolatos betegséget, és az allergiás betegséget.


"csak" ennyi, és nekem még diplomám sincs, csak egy mezei érettségim-de ennyit még én is tudok. Meg annyit, hogy sosem itélek háttértudás nélkül, hanem veszem a fáradságot és utána nézek dolgoknak. És egy ember nálam, holt mindegy hogy sovány vagy kövér.


Nekem egy számít: ember legyen-minden körülményben. Ez az ami számít.

2023. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Mélységesen egyetértek 2-essel. A diploma nem takar sem tájékozottságot, sem intelligenciát, emberséget meg pláne nem, ez most is bebizonyosodott. Én sem tudtam az ilyen betegségekről míg nálam nem ütött be az autoimmun pm alulműködés az inzulinrezisztenciával, de legalább én nem ítélkeztem, nem néztem le senkit aki túlsúlyos volt akkor sem.
2023. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezek inkább buta primítiv, ostoba emberek, akik leszarják az életüket, egészségüket.
2023. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
5 önmagadról állítottál ki bizonyitványt, no meg arról, hogy semmit nem tudsz a valóságról. Itt és most.
2023. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!