Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik 30 felett vannak és...

Girlll3 kérdése:

Akik 30 felett vannak és otthon élnek még, érzitek a bezártságot?

Figyelt kérdés
Alig tudok melò mellett kimozdulni. Ha megyek, akkor is punnyadtabb helyekre, tornàzom, ùszok, stb. Esetleg kiállítás. Vhogy hiányzik az élet az életemből. S utàlom, hogy feleslegesen dolgozok, sose lesz saját lakásom, megàllt az életem, mintha òriàscsecsemő lennék. Szülővel élni kész kínzás ennyi idősen.

2023. máj. 13. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer élünk. Menj és vállalj mondjuk pincér munkákat külföldön, így a utazhatod a világot
2023. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Én kimentem németbe, lassan 1 éve. Azóta vettem egy audi A5-t, most lakásra kezdtem gyűjteni.


Amúgy bocs, még csak 27 vagyok. :D

2023. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Most hiába lettem lepontozva. Nem sírni kell, hanem változtatni.
2023. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem érzem azt.
2023. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is külföldön dolgozom, mert itthon csak a nyomorgàs maradt volna. De nem gyűjtök arra hogy vissza jöjjek, akar a fene vissza menni.
2023. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kimenni külföldre....Mindenki ezt szajkòzza, itthon akarok jól élni. Meg idekötnek elintéznivalòk, nem tudnék itthagyni mindent. Fizikai munka kilőve esetemben egészségügyi okokból, ùgyhogy a pincér emiatt sem jò, de nem is vonz. Tudom mi érdekel, mivel foglalkoznék, de azt csak vállalkozásban éri meg csinálni és ahhoz is pénz kell, több millió.
2023. máj. 13. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Én akkor is azt mondom, főleg ha célod van, hogy 1-2 év külföldi munkával, ha gyűjtesz el tudsz indítani egy vállakozást is.

Perszebtudom, nyilván erre is jön valami kifogás. De akkor kérdem én, mégis mit akarsz az élettől? Mert senki nem fog alád tenni semmit.

2023. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Anyukam mellett mint egy nagy kamasz, ugy elhettem. Hazassagban mar furcsa lenne, ha spontan nekivagnek kodorogni. Maganyos nagyon rossz volt lenni, de bezarva nem emiatt voltam, csak ha depresszioztam.
2023. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Miert nem mesz albiba?
2023. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig itthon nem fogsz tudni jól élni. El kell hagyni ezt az országot!
2023. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!