Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, lányok, előfordult már...

Nők, lányok, előfordult már veletek, hogy egy férfi követett titeket az utcán vagy bárhol hogy megbámuljon?

Figyelt kérdés
Leírhatnátok részletesen is akinek volt már része ebben!

2023. máj. 16. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
nem
2023. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De van aki tul sokat kepzelodik ezen. Pl szomszed, mert egy iranyba mentek
2023. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Igen. Hosszu leirni. Olyasmi volt kb mint a klippekben.

Jött kocsival mosolygott ha nem volt már autóut mellettem kerult egyet es a legkozelebbi lehetosegnel visszajött. Hol eltűnt aztán újra felbukkant:)

Bohémság ment.

Aztán mikor megérkeztem ahova mentem oda jött a parkolóba és kiszállt es elindult felém, mintha ismernénk már egymást:D

Beszéltünk pár sort. Helyes udvarias volt.

2023. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ja meg buliban is ill után. Buliban beszélgettem a sráccal vetíteni akart a pénzzel mert volt nála egy köteg pénz és mutatta hogy látod, gazdag vagyok!;)

Én meg helyből visszamondtam, hogy ja, csak épp aki gazdag az inkább rejtegeti..;)

Aztán ment tovább az "élet" elmentem mellettem, később meg elindultam haza.

És ő meg kiszaladt utánam keresett hova lettem.

Utcárol utcárol haladva 8 irányba térhettem le de folyamat eltalálta mindig merre mehettem és nem tudok hanyadik utcán "kapott" el hogy várjam meg!:)

Hihetetlen volt neki is hogy mindig jó irányt választott:D

Aztán vele is beszéltem pár sort.

2023. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
*nem tudom hanyadik utcán
2023. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

És azzal kezdte hogy igazam volt. Akinek valoban van az nem mutogatja:)

Es folytattuk a beszélgetést:)

2023. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Londonban többször is történt ilyen. Egyszer kocsival követett egy 40 körüli pasi, közben folyamatosan beszélt hozzám, hogy csak egyszer találkozzak vele, ilyesmik. Az igazán para viszont az volt, amikor egy csapat indiai kamasz indult utánam, a házig kísértek, és nem akarták beengedni. A lakótársaim mentettek meg.
2023. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

Ehhez hasonlo a feeleng

(3-4 vok)

Csak nem ez lett a vége mint a klippben

[link]

2023. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Legjobb barátnőmmel, épphogy gimisként, az általános iskolánk kosárpályáján dobálgattunk, még egy késő, nyári délutánon. (akkoriban még nyitva hagyták a kaput) Még pár percet maradtunk volna, amikor egy csapat, végzősnek/egyetemistának kinéző srác vonult be, a másik palánk irányába. Már messziről kiabálgattak mindenfélét, szóval inkább úgy döntöttünk, hogy jobb, ha megyünk. Erre jöttek ők is utánunk, továbbra is nem túl kellemes dolgokat kiabálva.

Egyikünk sem mert hazamenni, nem akartunk egymást szem elől téveszteni, szóval helyette összevissza császkáltunk, de pechünkre végig jöttek utánunk. Aztán végül mondtam barátnőmnek, hogy menjünk a közeli üzletház felé, ott úgyis sokan vannak, ott úgysem mernek semmit sem csinálni, kamerák meg emberek közt. És bejött. Látták, hogy hol álltunk meg, ők pedig mentek tovább. Szerencsére. Azért így is elég para volt.

2023. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!