Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kérdésre 10 egyirányba...

Ha egy kérdésre 10 egyirányba mutató válasz jön, akkor kisebb az esélye, hogy ezután másirányba mutató válasz jöjjön, minthogyha abba az irányba mutató válaszok előzték volna meg? Vagy ha 0 válasz jött volna?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igen. ez független attól, hogy van-e tényleg jó válasz a kérdésre. Ha mindenki azt mondja, hogy 2x2 5, akkor az annyi.
2023. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jöhet az előzőekkel ellentétes válasz. Az is benne van, hogy az a helyes (ha már csak az itteni rosszindulatból indulok ki).
2023. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemigen

Általában ha vki vélemény eltér a tömegtol lepontozzák es gyakori hogy egy fecske nem tud nyarat csinálni.

Mégha neki is van igaza.


Nem tudom hányszor igazolódott be nekem is hogy en voltam nullára pontozva aztán megirta a kérdező hogy nekem volt igazam.


Meg a negativ kérdések pl.mi vezet altalában válásokhoz. Megirtam hogy gyakori eset amior a ferfi abuzálja a családot, erre lepontoznak. Hát pedig nem egy szerető segítő ferfi vezet a válásokhoz..

Vagy kérdezik milyen egy napotoo a párotokkal. Megirtam hogy nem éppen istenes. Erre megint lepontozás megy.


Sokan hiszik hogy a pontozás vmi lájk gomb.

2023. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha meglátom hogy lepontozzák azt akinek ellentétes a véleménye én oda már nem is írok inkább nem állok ki a lepontpzott mellett.
2023. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!