Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tippjeid vannak a...

Milyen tippjeid vannak a felnőtté váló emberek részére?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Menjen minél előbb külföldre és maradjon is ott.


Üdv Ausztriából.

2023. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

- ossza be a pénzt a kezdetektől

- ne érdekelje a divat, a fogyaasztói társadalom vívmányai, ne legyen közösségimédia-függő

- ne a telefon és egyéb státusz-szimbólumok mondják meg neki ki ő valójában és másoknál se ezt keresse

- ne legyen befolyásolható

- legyen céltudatos

- legyen empatikus

- segítsen másokat

- ne legyen kritikus másokkal

- az idősebbeknél ne akarjon okosabbnak látszani és kéretlenül ne hencegjen azzal: "ti hülyék voltatok, de bezzeg a mi generációnk"

2023. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ShadowGanxter ***** válasza:
55%
Csináljon vállalkozást, legyél a saját főnököd és menj ki külföldre.
2023. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanebben vagyok most és piszok nehéz. Elsősorban gondoljunk arra, hogy nem vagyunk egyedül, és lehetőség szerint fogjunk össze ismerősökkel, amennyiben vannak. Ha nincsenek, az sem baj, meg tudjuk csinálni! Kitartás!
2023. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
#2: Márpedig az idősebbek hülyék voltak, el is cseszték a jövőnket. 👍
2023. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

-tegye félre a fizetése 10%-át minimum

-tanulja meg azt befektetni

2023. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
#5 Igen? Te mit tettél azért, hogy a jövő generációnak jobb legyen?
2023. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tudom mi hatna.

Mert a tiltások nem hatnak:(


Amiket látok fiatalok motorral 2-300al aztán a halál.

Vagy drogok dílerkedés.

Vagy amikor még kicsik, naivan simán beleállnak verekedésekbe, miközben a másik majd késsel megy neki és nem agressziot hanem pont hogy konfliktuskerülést kéne tanulniuk vagy szocializációt hogy forró helyzetekből hogyan dumálja ki magát.


Én a veszélyeket marhára nem a tanulásban karrierben elhelyezkedésekben látom.

Még jó hogy nem lányom van akit meg mindenféle abberált tudna elcsábitani naivan.

De bnőm gyereke akit anno 17 évesen még pelenkásan a karjaimban ringattam és egy tünemény volt ahogy cseperedett ma a drogok meg a fű és látni is rossz hogy egy gyönyörűszép és okos kisgyerek hogyan kallódik el:(


Vagy apa feleségének meg a tini lánya lett öngyilkos pl asszem szerelmi bánat miatt. Hogyan mit lehetne tenni megelőzni?


Hiába tanácsolnám pl fiúknak ne motorozz ne drogozz vagy lánynak hogy nem ér annyit aki elhagy, nem tudom mit lehetne javasolni.


Annyit tudok csak hogy a pénzre nagyon rá kell menni. Ez legyen szem előtt.

2023. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
#7: Például produktív munkát végzek, nem lopom szét, amit csak lehet, valamint tudatosan élek és fogyasztok.
2023. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
#7: Például nem szavaztam a felcsúti kisputyinra és nem vagyok fidernyák. Ezzel már többet tettem az országért, mint az ország nagy része.
2023. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!