Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdhetnék el élni?

Hogyan kezdhetnék el élni?

Figyelt kérdés
25 éves, szorongó férfi vagyok, aki eddig bezárkózva élte az életét. Számtalan csatornát követek, akik sokat utaznak, és ők kezdtek el inspirálni a változtatásra. Én is szeretnék sokat utazni. Én is szeretnék barátokkal, haverokkal és ismeretlen emberekkel megélni a szebbnél szebb pillanatokat. De nem tudom hogyan tegyem. Nem tudom mit kéne tennem. Nem tudom hogyan kezdjek neki. Segítenétek?

2023. máj. 21. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Először is ne nyaralj hanem inkább csak szimplán menj el valahova a közelbe :d nem kell Görögországig menni haverok miatt stb (sőt teljesen hülyeség is) mozdulj ki többet, azt csinálva amit akarsz, aztán lehet nem is akarsz sehova menni.


Én nekem az is elég szokott lenni ha hétvégén jointozgatunk valahol a haverokkal..max nyáron párszor megyek el messzebbre..ezt leszámítva havonta 3 szor egy étterem a családdal (vagy egyedül) aztán kész.


Ja és ne szorongj..felesleges 30f

2023. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam sokat nyomott a latban, ha külföldön volt egy program és nagyon el akartam menni rá.

Pl tavaly nyáron Bécsbe mentem koncertre. Volt 2 jegyem, mert ugy volt hogy egy barátnőmmel mentem volna, de végül se ő se más nem jött velem. Aztán ravettem magam, hogy egyedül elmenjek. Hozzateszem. Már a buszon a kelenföldi állomáson úgy szorongtam, hogy majdnem bepisiltem. Azóta volt még 2 ilyen becsi kiruccanásom szintén koncert miatt és csak pici izgulás volt már csak.


Nővérem nagyobba(néha vakmerőbben) csinálta. Először evs programon vett részt, aztan bestoppolta fél Európát és lesetalta az el caminot.


A szorongáson csak úgy tudsz túllendulni, ha legyozod ezeket a felelmeidet.

Én attól paraztam, hogy mi van ha történik valami. Eddig még nem történt semmi rossz. A repülőúttól azért még félek. Sose repültem és vannak iszonyatosan nagy repterek, ahol félek, hogy eltevedek🙈

Pedig nem hallani olyat, hogy valaki eltevedett a repülőtéren.


Ha úgy könnyebb akkor kezdj kicsiben.

2023. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
17 évesen úgy kezdtem hogy fogtam magam felvettem a hátizsákom, vittemmagammal hálózsákot és sátrat is. Felszálltam egy vonatra. Aztán leszálltam. Vadkempingeztem egy estét, hazajöttem.
2023. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és ne szorongj..felesleges"


[link]

2023. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én külföldre nem járok, mert mostanában nem vagyok abban az anyagi helyzetben, hogy megengedhessem magamnak. De hétvégenként, ha ráérek, mindig kijelölök egy célt, hogy hová megyek. Vonattal utazom. Bepakolom a hátizsákomat és a kutyámmal nekiindulunk. Voltam idén pl. Tihanyban és Debrecenben. Ezek messzebbi városok, de a lakhelyem környékén is sokat kirándulok. Egyedül utazom, de egy csomó emberrel ismerkedtem meg. Kezdd közelebbi célpontokkal.
2023. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontoztátok le az 1-est? A legmenőbb arc! Jól nyomod dude!
2023. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, vállalsz munkát, keresel pénzt, pénzből veszel rephegyet, és szállást a helyre, ahová el akarsz menni, és ott megszólítasz olyan helyieket, akikről úgy látod, hogy nem bánnák, ha meg lennének szólítva. Én legalább is így utaztam, és szétadom a terveid, nincs is jobb, mint részeg finnekkel meztelenül fetrengeni a jéghideg tengerben szaunázás után. És ezt halál komolyan mondom, ez tényleg életem egyik legjobb élménye, és azokat a srácokat aznap ismertem ott meg.
2023. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!