Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen olcsó náluk...

Hogy lehet ilyen olcsó náluk a hamburger meg a gyros?

Figyelt kérdés

mindenhol a hamburger 1600 Ft. Gyros pitában 1650ft, Gyros tál 2890 Ft....


ahol ma én jártam ugyan olyan adag ugyan olyan finok náluk mint a többi helyen. 1000 ft a hamburger, 1050ft a gyros pita, 2050ft a tál. érdekes.


2023. máj. 23. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valahonnan sikerül olcsón beszerezni az alapanyagot és ha a hasznot is ráteszik jól járnak.
2023. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem amint tudomást szereznek erről, azonnal felemelik az árakat.:)

Egyébként talán így próbálják becsalogatni a vevővket, de az is lehet, amit az előző írt.

2023. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Vannak különféle árazási stratégiák, és simán lehet, hogy éppen így próbálnak több és több vevőt megnyerni. Végeztek piackutatást a környékén, felmérték a konkurencia árát, majd belőtték a sajátjukat, a többieké alá. Vagy simán lehet, hogy tényleg olcsón tudnak alapanyagot beszerezni.

Viszont érdemes lenne visszanézni és összehasonlítani az árakat pár hét múlva, mert lehetséges, hogy amint az emberek kezdik megszeretni, felkapni a helyet, akkor már szépen, lassan emelik is az árakat. És lassan már itt a nyár is, amikor még inkább vesznek ilyesmi ételeket az emberek, szóval nő rájuk a kereslet.

2023. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
meg is kérdeztem őket. aztmondták tudják máshol mennyibe kerul a gyros meg hambi. es mondtak nemfognak emelni. nekik igy jo
2023. máj. 23. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Volt munkatársaim is gyrosost csinálnak pár éve, és olcsóbbak, mint a többiek.

Egyszerűen beérik kevesebb profittal meg nyilván vevőcsalogató is, ha rájön az ember.


Egyszerűen hülyeség azt gondolni, hogy azért ilyen rohadt drága mindenhol minden, mert olcsóbban nem jönnek ki, dehogynem szimplán folyamat emelnek a még több profit érdekében, mert az emberek úgy is megveszik.


Kicsit hasonlít az ingatlanpiacra, már sok éve is olyan volt, hogy úristen már majdnem megfizethetetlen és még onnét is hirtelen óriásit emelkedett és ugyanúgy volt kereslet.


Emberek csak picsognak, de ugyanúgy vásárolnak.


Rájött mindenki, hogy ebben az országban extrém szinten lehet árakat emelni, és a kereslet nem fog számottevően csökkenni.

2023. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Családunknak volt egy pizzeriája, az egyik legolcsóbb volt a környéken, de ennek ellenére jó minőségű, szinte mindig pozitív értékelést kaptunk.


Egy kis eldugott utcában volt az étterem, negyed annyi bérleti díjjal, mint egy fő téri, belvárosi pizzériának.

Így simán tudtuk olcsóbban adni. Nem is arra ment az üzlet, hogy jól megszedjük magunkat, inkább kiegészítési céllal jött létre. Beértük minimális plusszal is, sok volt a vendég is, és simán felvettük a versenyt bármelyik környékén lévő, 10-20 dve üzemelő pizzériával.

2023. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hollófernyiges ***** válasza:
Én is tudok a Balaton mellett olyan fagyizót ami még mindig 300 forintért ad egy brutál nagy gombócot és csodák csodája, így is megélnek, mert jó nagy a forgalmuk.
2023. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2018-ban 300-ért tudtam venni, majd 2020-tól elkezdődött az emelkedése, jelenleg 1200-ért átulják a megszokott helyemen. A gyros a maga módján egyszerű-gyors étel, igény van rá, így többet vesznek belőle, és nem érdemes megemelniük az árát. Másrészt általában külföldiek árulják, akik - szerencsére - nem a szokásos magyar mentalitás mentén gondolkodnak...
2023. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
es hol van ez a hely?
2023. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a durva basszus,hogy 2016-ban még én is 600-700Ft-ért vettem Gyros dobozt Győrben a Dunakapu téri gyrososnál.

Most meg…

1700 😅😅😅

2023. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!