Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elbasztam a nagy részét az...

Elbasztam a nagy részét az életemnek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég önbizalomhiányos voltam, ezért hagytam mindenkinek körülbelül, hogy lábtörlőnek használjon, akiket a haverjaimnak hittem és akikhez ragaszkodtam egytől egyig kihasználtak. A szüleim mindent elintéztek helyettem úgy, hogy nem is kértem őket erre.

Nem is igazán csinálhattam miattuk dolgokat, nem intézhettem el körülbelül semmit.


És mindezek ellenére maradtam ebben a városban, ahol a srác, aki körülbelül mindig basztatott közép suliban a csoporttársam lett.


Szóval nagyon nem vagyok egészséges folyamat szorongok, valószínűleg szociális fóbiám is lett, és nagyon nem érzem így, jól magamat a bőrömben.


Egy balfasz vagyok és nagyon barátaim sincsenek, mert így, hogy is lehetnének, amikor egész életemben valaki szopatott vagy keresztbe tett nekem.


Mit tudok ezzel kezdeni?Elbaszta a többi ember az életbe vetett hitem. De valószínű, hogy az én hibám az én hibám, csak így nem hiszem, hogy valaha egészséges önbizalmam lesz. Most egyébként 20 vagyok.



2023. máj. 23. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Most egyébként 20 vagyok."

. És 40 évesen meg akarsz halni? Vagy mire gondolsz, mint életed nagy része? Még k*rva fiatal vagy.

2023. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem baszhattad el, mert a nagy része az életednek még sanszos, hogy előtted van.

Tartsd magad távol amennyire csak tudod azoktól az emberektől, akik leszívnak és építsd magadat. Nézz bele a tükörbe, az vagy te. Barátkozz meg magaddal, mert amíg ezt nem teszed meg, mások sem fognak barátkozni veled. Ne azzal foglalkozz, hogy kárhoztatod az életed, meg másokat azért, ami eddig volt. A holnapi nappal foglalkozz, meg magaddal.

2023. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha tényleg változtatni akarsz ezen, én azt tudom tanácsolni, hogy keres fel egy pszichológust. Aztán kezdj el azon dologozni, hogy minnél előbb önálló legyél ès fel tudd építeni a saját életedet, így menetközben épülni fog az önbizalmad is.

Ha tudok segíteni írj privátba, de csak akkor, ha tényleg változtatni akarsz ès nem siránkozni jöttèl ide.

2023. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Elbasztam a nagy részét az életemnek mit tehetnék?"


"Most egyébként 20 vagyok."


:)


Egyáltalán nem bsztad el!


Én meg már azt hittem, hogy valami 60 éves írta ki a kérdést. :)



Figyi, kérdező!


Ne foglalkozz azzal, hogy mi volt!


A kérdés az, hogy mit szeretnél?


És amit szeretnél, tegyél azért!


Azt tedd meg, amit tudsz és a többiekkel meg ne foglalkozz!


Nem baj, ha nincsenek barátaid, legyél Te a legjobb barátja önmagadnak!!

2023. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

20evesen sirsz? Azt hittem valami 45-50ev közötti pasi vagy

Ne nevettesd mar ki magad

Csajozz be ne sirankozz

2023. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként van barátnőm. Meg azelőtt is volt 15-19-ig csak az is elbaszta a személyiségfejlődésem. Meg úgy alapjáraton társfüggő vagyok.
2023. máj. 23. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
30-40 évesen kéne itt tartanod, úgyhogy még van remény!
2023. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj, képezd magad, keress jó melót, keress sok pénzt és éld az életed. Nyomorult emberekkel meg ne foglalkozz, hagyd őket a francba.

Majd akkor b@szod el az életed, ha nem lesz egy piacképes szakmád és később meglátod, mennyibe kerül egy jó, kényelmes élet. Most még fiatal vagy.

2023. máj. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Viszont az a baj fingom sincs az életről, de tényleg semmi elvesztettem már az összes olyan dolgot ami érdekel, nem látom az összefüggéseket a dolgok között, csak egy vegetáló alak vagyok. Nem is tudom már, hogy miért létezek tényleg alap dolgokról fogalmam sincs szerintem.
2023. máj. 24. 10:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha elbasztad. Kipróbáltad ezt az utat, most itt az ideje, hogy kipróbálj más utakat is. Nincs kőbe vésve, hogy ezentúl ugyanígy kell csinálnod. Vannak tapasztalataid, mérlegeld, hogy mi volt jó abban, amit csináltál, és mi volt rossz és ehhez képest mit szeretnél máshogy.


Praktikus szinten: érdemes új emberekkel barátkozni, velük könnyebb új módon viselkedni.

Amúgy meg, ez az elbaszás nem csak rajtad múlott, vastagon tehetnek róla azok is, akik visszaéltek ezzel ahelyett, hogy felemeltek volna.

Ha tudsz költözz el másik városba, országba.

50f

2023. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!