Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyképűség meg beképzeltség...

Nagyképűség meg beképzeltség saját magunkra azt mondani hogy iskolában jól tanulok és mellette logikus gondolkodású ember vagyok és van eszem?

Figyelt kérdés
Játszottunk barátnőm testvérével és nyerésre álltam és mondta barátnőm testvére hogy mennyire jól játszom és mondtam barátnőm testvérének azért van az hogy jól játszom mert már régen egyszer játszottam amikor nagyon pici voltam és ezért ismerem ezt a játékot ezért tudom hogy kell jól játszani mert ismerem ezt a játékot erre mondja barátnőm testvére hogy milyen jó memóriám van hogy így emlékszem hogy kell játszani és mondtam erre hogy sokat segít nekem az emlékezésben hogy iskolában jól tanulok és mellette logikus gondolkodású ember vagyok és van eszem ezért gyorsan tudok felidézni dolgokat amiket egyszer megtanultam és erre barátnőm testvére nem mondott semmit de aztán később barátnőm mesélte hogy testvére azt mondta rám amikor kettesben voltak hogy nagyon meglepte ez amit mondtam és azok miatt amiket mondtam azt gondolja nagyképű vagyok és el vagyok szállva magamtól és én utólag elgondolkodtam hogy lehet tényleg túl sok voltam és gondoltam megkérdezlek titeket hogy szerintetek tényleg nem kellett volna ezt mondani vagy csak túlreagálják a barátnőm és a barátnőm testvére? Kösz
2023. máj. 24. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Csak egy kérdés, és megállapítom: barátnőd van? Neki van testvére? Kösz
2023. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen van egy barátnőm de ő épp nem ért rá velünk játszani és a barátnőmnek van egy testvére aki ráért velem játszani és a barátnőm testvérével játszottam kettesben.
2023. máj. 24. 09:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el szövegközpontozást használni, mert ezt az idehányt elhadart szövegtömböt nem sokan lesznek hajlandóak értelmezni, hogy hol az eleje és vége.
2023. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 le van írva a kérdésben..
2023. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Most ezt komolyan képes voltál leírni 1 mondatban?
2023. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani. A szituáció, a hangulat, a hangsúly számít.

Nekem a leírásból kicsit úgy tűnik, hogy a laza játék közben ő tett egy laza megjegyzést, amit te túl komolyan vettél és kb. kiselőadást tartottál neki komolyan.

De én nem gondolnám ennyiből valakiről azt, hogy nagyképű. Kivéve, ha olyan stílusban adja elő magát.

2023. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon okos lehetsz, ha képes vagy egy többszörösen összetett mondatot leírni egyetlen vessző nélkül...
2023. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokás magunkat fényezni másoknak csak ezért fura.

A jó tanulás inkább a tanárnak meg szüleidnek érték, másoknak teljesen mindegy ki hogyan tanul nem az számít amikor együtt játszanak.

2023. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 köszönöm, ez alapján eldöntöttem: igen, te egy ritka értelmes ember vagy.
2023. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"iskolában jól tanulok és mellette logikus gondolkodású ember vagyok és van eszem ezért gyorsan tudok felidézni dolgokat"


Ebben a mondatrészben egy szikra szem logika sincsen



Mit játszottatok? Kő -papír-olló?

2023. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!