Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Suhajda Szilárd...

Szerintetek Suhajda Szilárd hegymászó miért teszi kockára a családja életét is a függősége miatt ?

Figyelt kérdés

Az ilyen embereket nem tudom megérteni csúnyán szólva mi a fenének kell nekik család ha mindenáron a legmagasabb hegyeket akarják megmászni akár az életük árán is de akkor is megteszik őszintén normális az ilyen ember?

Szerintem nem.


2023. máj. 25. 06:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
79%
Ezt az eddigi összestől is meg lehetne kérdezni, de egyetértek a kérdéseddel kapcsolatban. Bizonyítani akarnak ők, de nem tudni, hogy kinek: maguknak, a családjuknak?
2023. máj. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Hát igen ez igaz.
2023. máj. 25. 06:34
 3/46 anonim ***** válasza:
47%

Valamiről biztosan lemaradtam, segíts ki, kérlek: melyik nyolcezresre vitte fel mászni a családját egészen konkrétan? Én úgy tudom, egyikre se.

A te logikád mentén a pilóták még annyira se normálisak, az űrhajósok meg...

2023. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
49%
Én sokkal inkább meg tudom érteni, mint azokat a prolikat, akiknek semmi érdeklődésük, semmi hobbijuk nincs, mindig csak a hétköznap8 dolgokat csinálják.
2023. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy no igy is hozzajuk akar menni, gyereket akar tole szulni. De attol meg motorversenyzo, hegymaszo stb elete ez, nem tole kell varni, hogy tegye tonkre a sajat eletet, eljen ugy ahogy nem tud.
2023. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%

Szóval úgy történt, hogy egyik reggel felkelt a Suhajda Szilárd, és bejelentette a feleségének, hogy drágám, megyek megmászom a MT. Everestet. Szegény asszony úgy ledöbbent eddig minden jól ment, és most kockára teszi az életet özvegyen hagyva őt.


Vagy! Másik elmélet kicsit őrült, de a felesége már az ismerkedésük elején tudta, hogy Szilárd hegymászó, és az veszélyes tevékenység, de pont ezért is szeretett bele. Azt is tudta, hogy tervezi feljutást a világ legmagasabb pontjára, és bíztatta is mint egy rendes társnak kellene, és most büszke a férjére, és nagyon várja haza. De ez utóbbi képtelenség mert az én kies világomban elképzelhetetlen, hogy más emberek máshogy gondolkoznak.

2023. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
54%
Mi a fsznak jön össze valaki hegymászóval? Van Peti, aki aktív hegymászó, megismerkedik Julcsival, aki nem az. Nem, nem Petinek kell Julcsi kívánsága szerint felrúgnia az addigi életét, hanem Julcsika vegye tudomásul, hogy akit választott, az ezt űzte már akkor is, mikor ő még sehol nem szerepelt a történetben.
2023. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, nagyon sok hegymászónak a párja is hegymászó, ha jól tudom Suhajda Szilárd felesége is szokott járni hegyre, persze konkrétan ezt a mászáat nem válllalta be. De az ritka, hogy a másiknak semmi köze a hegyekhez, mert időigényes hobbi, mielőtt ilyen kemény kihívásra kerülne sor, rengeteget áldoznak a szabadidejükből hegymászásra, magashegyi túrára, egyesek síalpinizmusra is, nehezen kivitelezhető lenne, ha mindig egyedül menne az egyik.
2023. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Tudi333 ***** válasza:
51%
Mert kevésnek érzi magát, ezért kihívást keres. Hogy magának bizonyítson.
2023. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
80%
Én gyermekkorom óta ismerem őt és az egész családját. Szereti csinálni de nem olyan aki a vesztébe akar rohanni. Gondolom a mászás kedvelésén kívül hírnévért és egy kis lóvéért teszi.
2023. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!