Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy vki(férfi)...

Van olyan, hogy vki(férfi) annyira nagyon extrovertált (biztos van rá szak szó is), hogy ha van egy csendesebb ember(nő) a közelében pl munkában, addig nem áll le amíg vele is jóban lesz, és dumálgat vele,mert addig nem áll le.?

Figyelt kérdés
Hasonló helyen dolgozunk, mindketten házasok vagyunk, így nem ez az ok szerintem,na meg nem vagyok vmi nagy szépség sem, illetve unalmasnak tartom magam. El vagyok a kis vilagomban, néhány kivétellel nem nagyon megyek úgy oda beszélgetni másokhoz,ha nem muszáj. Ez a férfi meg eléggé erőlteti, bár elég jó fej, és kedves, szívesen töltenék vele több időt mint kolléga, beszélnék vele többet ha lenne hozzá energiám.(annyira nem vagyok szociális, hogy ezek a beszelgetesek még ha igazából érdekelnek is tökre leszívnak,aki hasonló az érteni fogja). És nem adja fel,de miért? Ennyire fontos a közérzetének , hogy mindenkinek a cimborája legyen? Vannak ilyenek?
2023. máj. 25. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket kommunikálsz le felé? mert ha vihorászol, és adod alá a lovat, ne csodálkozz, ha felbátorodik és azt hiszi, hogy..
2023. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak siman kedves vagyok ugyanúgy mint a többi kollegával. Nem vagyok a vihorászós típus mivel nem vagyok túl kummunikatív.
2023. máj. 25. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak kedves vagy akkor nem bátorodna a fazon.. Tehát valamivel teszel azért, hogy.. mert ha nem tennél, nem bátorodna-mivel a hagárt te húzod meg. Főleg egy melóhelyen.
2023. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
határt
2023. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem teszek azért,HOGY , akármi legyen ez a hogy szerinted.
2023. máj. 25. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Van rá szakszó, úgy hívják, hogy idegesítő kis pöcs.


Előző válaszolónak meg gratulálok, gondolom egy azok közül, aki abban a hitben él, hogy azért öltöznek a nők csinosan, hogy személyesen neki kellessék magukat.

2023. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy izmos boxolónő, aki olajjal kenegeti a hasát és teli van vad tetkókkal biztos elijesztené. 😎
2023. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!