Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal lányokat öreg pedofil...

Fiatal lányokat öreg pedofil csávók hogy képesek elcsábítani?

Figyelt kérdés

Amikor van ilyen hír, az a legérthetetlenebb és nem fér a fejembe, hogy ott van egy 13-14 éves kiscsaj és látja hogy ráír egy vén disznó, hát nem azonnal letiltja???


Vagy ha át is veri és egy fiatal fiú képét használja, amikor találkoznak úgyis látja hogy egy öregember jön nem???


Ez pont olyan mint amikor leszólítja utcán egy öreg csávó a kiscsajt, a korkülönbség éppen elég határvonal hogy ne legyen mit beszélniük nem?


Mint a Tinderen, hiába rakja fel magát egy öreg csávó, egyetlen 18 éves csaj sem fogja like-olni. A való életben ez nem pont ugyanígy működik???


Nem tudom felfogni hogy ez hogy tud eljutni odáig hogy fizikai kontaktus legyen köztük!!!



2023. máj. 26. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

"Vagy ha át is veri"

Egy gyereket könnyű megvezetni, kijátszani, manipulálni. Egy felnőtt csávó már kifejlesztette a taktikáját, és rengeteg tapasztalata van, míg egy kislánynak nincs.


"hogy tud eljutni odáig hogy fizikai kontaktus legyen köztük"

Ha meg tudja, hogy hova jár, akkor már ott is a baj.

2023. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


azt még értem hogy egy vele egykorú vagy kicsit idősebb srác azért hogy szexelhessen, megvezeti a csajt előadja magát, lekerül a bugyi aztán utána sír a kislány hogy csak arra kellett.


De amikor egy pocakos, kopasz vén trotyakos csávó odamegy??? :D


Annyira van esélye hogy esetleg az időt megkérdezze a kislánytól, de lehet még úgyis sírva szalad el tőle !!!

2023. máj. 26. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Hát, ha engem mondjuk 14 évesen randira hív egy lány, aztán megjelenik helyette egy 55 éves nő, én sem biztos, hogy azonnal lelépnék... :)
2023. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

"Annyira van esélye hogy esetleg az időt megkérdezze a kislánytól"

Meg arra is van esélye, hogy lefogja őt. Hátulról. Pl. az iskolából hazafelé tartva lecsap rá.


Ne gondold azt, hogy rendes, törvénytisztelő állampolgárok ezek.

2023. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4


miért mert úgy félnél?

2023. máj. 26. 23:31
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5


igen pont nem az ilyen erőszakos bűnözőkre gondoltam mert az oké érthető hogy testi fölénnyel.


Hanem amikor olyan derül ki hogy hónapok óta beszélgetnek, titokban találkoznak, ezt azt csinál vele, aztán valahogy kiderül.


Tehát hogy nem erőszakkal veszi rá, hanem valami beteges fondorlatos módon beleviszi a perverz dolgaiba!


De hát hogy??? Én már attól átmentem utca túloldalára ha csak rámmosolygott utcán egy öreg bácsi.

2023. máj. 26. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
#6: Dehogy! Mert valószínűleg tudna befolyásolni, én pedig hagynám magam.
2023. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Érdemes mwgnézniezt a filmet, pont ez a téma:


[link]

2023. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Ugy hogy ez egy kitaláció, a kérdező meg FÉRFIGYŰLŐLŐ IDIÓTA.
2023. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért zavar, de leginkább miközöd van akármilyen emberek kapcsolatához ?
2023. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!