Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan rideg...

Miért vannak olyan rideg ember aki még saját családtagjaival is ridegek? Az mitől lehet szerintetek milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Tesom is ilyen lett. Olyan beképzelt nárci féle. Karrierje van gazdag csinálja a kis életét mindenki más le van ejtve.

Nem kíváncsi az otthoniak szürke kis életére.

2023. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Valami kiderült a családjában, családjából az illető előtt, utána is ment a témának, ki is derült minden. De mások miatt (esélyes, hogy gyerekek) muszáj a látszatot fenntartani, hogy ne sérüljenek. Ezért szinházat ad elő.Amit egy szakavatott szem azonnal ki tud szúrni. Az ostobábja meg hidegségnek tud be.
2023. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
*esélyes, hogy gyerekek-nagyszülő kapcsolat
2023. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sokkal jobb mint a mézes-mázas ember.
2023. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én sokáig próbálkoztam a szüleimmel való kapcsolatom normalizálni. De úgy nőttem fel, hogy bármikor bármit csináltam az szar volt. Később elmondtam a terveim, az álmaim, a világról való elképzelésem. Mindig sírás lett a vége. Aztán eldöntöttem, hogy ennyi volt. Innentől kezdve nem engedem meg, hogy érzelmileg megsebezzenek. Bezártam. Rideg lettem. Érzelmileg fokozatosan messzebb és messzebb kerültem. Megvolt rá az okom.
2023. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak azokkal vagyok rideg, akik már váltottak ki már rossz érzéseket belőlem, vagy akikben csalódtam.
2023. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem szereti az életét, nem akart volna (oda) megszületni, nem tetszik neki az anyja-apja életvitele (főleg ha mondjuk piásak).
2023. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4 Egyik sem jó, mert az meg azért kedves, hogy beszélgessen veled, ha meg nem érsz rá, mert haldoklik valakid, akkor megsértődik. Mert ő most beszélgetni akar, és akkor te tiszteld meg annyival, hogy akármi is történik, és akármilyen szar is ér téged, te most állj le vele beszélgetni. És fordított esetben hagyján, hogy ők meg te rád sértődnek meg, hogy mért tartottad fel őket. De még ezt a szöveget, el is mesélik 200 embernek, mint valami saját vélemény, pedig csak behallucinálják.


Legalábbis én ezt tapasztaltam. Te lehet, hogy nem, mert ahogy így nézem, mással nem ilyenek, csak velem. Azzal, aki most 27-én írta ezt a szöveget. Tehát velem ilyenek.

2023. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak szólok, ha véletlenül azt hallucinálnád, hogy a velem történtek veled történtek meg.
2023. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rendszermérnök válasza:

Trauma: érzelmileg kiszolgáltatott helyzetben magára hagyták vagy ellenségesen viselkedtek vele, megalázták, ... stb.

Képmutató a család: valójában senkit nem érdekel senki más, csak a saját bajával / életével van elfoglalva.


Aki a saját családjában soha nem érezhette magát biztonságban, és felnőttként sem gondolta és érezte át, hogy vannak olyan emberek, akikkel biztonságban érezheti magát, az rettegni fog egész életében, és teperni az anyagiakért. Ez mindkettő lélekölő.

2023. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!