Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglehet változtatni teljesen...

Meglehet változtatni teljesen az embernek a személyiségét?

Figyelt kérdés

Még csak 20 vagyok, de eddig nem törődtem sok mindennel, ez egy védekező mechanizmus volt nem is bíztam önmagamban.

Megtudom változtatni teljesen a hozzá állásom a világhoz?



2023. máj. 27. 10:31
 1/5 Rising Phoenix ***** válasza:
48%
A sajátodat igen, másét akaratán kívül aligha. Akaraterő kérdése.
2023. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
89%

Foglalkozós, de megoldható. Ha nem jön be, újból kezdheted.


Viszont ne feledd, semmi nem megy egyik napról a màsikra, időt kell magadra szànnod.

2023. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Személyiség karakter adott azon belül sajátos adottság képesség, önfejlesztések ki tudsz teljesedni szintet emelkedni bukni .Az mese hogy bárki bármivé lehet , ösztönös aljas gátlástalan hazudozó nem lesz együttérző igazsagos szórakoztató forma . Zárkozott maganyt kedvelő sem lesz nyitott stb bármilyen tréning végett vagy önmaga erejeből. Az a lenyegvismerd meg a magad tipusanak műkódését mit miert tesz hol vannak bajok hol lehet kioldani semlegesiteni stb.
2023. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Tulajdonságokon, hozzáálláson és elég sokmindenen tudsz változtatni.

Napi gyakorlás kell hozzá.

Van ami adott, de szerintem a mozgástér elég tág a változtatáshoz.

2023. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
20 évesen még talán, de úgy tapasztaltam hogy általában csak a körülmények változnak, maguk az emberek nem...
2023. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!