Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen kapcsolat tényleg létezik?

Ilyen kapcsolat tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Én ezen az oldalon találkoztam életemben először azzal a fétissel, amiben a párok egymást etetik, hogy minél kövérebbek legyenek. Gondoltam polgárpukkasztás, kamukérdés. Azonban a közvetlen környezetemben mintha pont egy ilyen lenne. Bátyámról van szó, mindig is vékony, sportos volt. Amióta összejött a mostani barátnőjével, leállt a sporttal, és már legalább 30 kiló van rajta azóta, pedig csak két éve vannak együtt. A csaj heti 4x sportol, modell alkat, meg egyébként is gyönyörű, az a fajta, aki bárkit megkaphat. Nehéz elképzelni, hogy tolerálná egy ilyen ember a párja elhízását. És látszólag nagyon odáig van bátyám testéért, meg amúgy érte.

Lehet csak belelátok dolgokat, de elképzelhető, hogy egy ilyen hízlalásos kapcsolatba keveredett a tesóm? Hogy lehetne ezt úgy kipuhatolni, hogy az ne legyen kínos?


2023. máj. 27. 23:11
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
90%

Feeder fétis, vagy miaszösz neve.


Szerintem ezt nem lehet finoman kipuhatolni, és komolyabb egészségügyi probléma beàlltàig nem is fog vele foglalkozni a bàtyàd sem.

2023. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg, miért hagyta abba az edzést?
2023. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden letezik. Olyan is amit nem tudsz elkepzelni
2023. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Én utálom a vékony csajokat. Idegbetegek, hisztisek, agresszívek. Ronda, az ízületeknél gümős ujjuk van, az ízületek között pedig behorpadt. Rondák, sokszor ráncos rajtuk a bőr. Nem esznek húst, idegesítő a táplálkozásuk. Arcra pedig rondák.
2023. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de rendes választ nem kaptam, csak terelt.
2023. máj. 27. 23:44
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőjét kérdezted már esetleg erről? Én biztos puhatolóznék, hogy mit gondol erről a dologról!
2023. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát volt egy-két érdekes megszólalása. Egyszer apa beszólt a bátyámnak, hogy ha többet eszik, mint ő, akkor kövérebb is lesz az biztos. Erre válaszolta a barátnője, hogy "hadd egyen, ráfér". Illetve mintha rendszeresen többet szedne magának, és a végén "még ez is rád vár szívem", mert természetesen nem bírja megenni.

De lehet ezeket csak én magyarázom be, nem tudom, kicsit már borúsan látom a dolgokat, mert aggódom azért érte. Rákérdezni biztos nem fogok, nem vagyunk azért olyan viszonyban.

2023. máj. 28. 00:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek érdekes dolgok. Azért figyeld tovább az eseményeket...
2023. máj. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Igen.
2023. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!