Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csaptak már be titeket?

Csaptak már be titeket?

Figyelt kérdés

mi történt?


bármilyen sztori,csalódás,félre siklott dolog is érdekel..


2023. máj. 28. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Éjfélkor tankoltam a kocsimat és tele raktam, tehát nem néztem az árat, csak hogy lecsattanjon a pisztoly.

Bementem fizetni és kész, eljöttem.


Majd 2-3 nap múlva a kezembeakadt a tankolási számla és rászámoltak egy sonkás szendvicset.

Én soha nem veszek benzinkúton ilyesmit, akkor sem vettem.

Csak ugye nem néztem a benzin árát, ilyen 13.597 Ft (10 évvel ezelőtt volt kb.) és nem tűnt fel, hogy többet kérnek.

Ha ugye kerek 10.000ért tankolok, akkor ezt nem tudták volna megcsinàlni.

Ha nem akad a számla a kezembe, soha nem is tudom meg.

2023. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szándékosan talán még nem, de figyelmetlenség, nemtörődömség, feledékenység okán már többször is.
2023. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Az összes exbarátnőm.
2023. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nejem tankolt. 50 literes messze nem üres tankba 65 litert.

Itthon kérdeztem, hogy ezt hogy csinálta:

Nem tudja, megkérte a kutast, hogy segítsen.

2023. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Welcome to the mammon world.
2023. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

"Legjobb barátnőm". Tényleg azt hittem, hogy az, addigra kb.10 éve ismertük egymást. A Covid-időszak alatt hónapokig nem találkoztunk, és csak akkor beszéltünk, ha én hívtam. Orvos, és azt mondta, állandóan a kórházban van, csak aludni jár haza. Én meg simán bevettem.

Utána meg kiderült, hogy másokkal gond nélkül összejárt akkor is, mert rájuk valahogy tudott időt szakítani. Rám nem.

Már nem vagyunk barátok, és meg is tanultam a leckét: aki notóriusan "nem ér rá", az megy a levesbe. Hülyének ne nézzen senki.

2023. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem egy autószerelő vert át akihez azért vittem az autót mert csöpögött az olaj. Persze felsorolt egy csomó olyan dolgot hogy mit cserélt, javított. Számlát semmiről nem láttam hiába kértem. Gondolta jól átver hiszen a nők többsége azt se tudja milyen alkatrészekből áll össze az autó.

Szóval csúnyán hülyének nézet és csúnyán lehúzott nem kevés pénzzel.

Persze az olaj még most is csöpög, de rohadtul elment a kedvem attól hogy máshoz vigyem és megint hülyére vegyenek.

2023. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer egy cigánygyereknek eladtam valamit. Szerdai nap volt. Azt mondta, hétfőn hozza a pénzt, adjam oda a cuccot, tudom, tudom,ne is mondjátok.

Előtte körbecsekkoltam, mindenki mondta, hogy becsületes, meghívta kávéra, másnap vissza hívta, adott neki kölcsön, fizukor azonnal hozta, stb. Na, oda adtam neki a cuccot. Közben meg már fel volt a gyerek mondva a hr-en, csak titkolta. Az volt az utolsó hete a melóban. Hétfőn már nem jött melózni. Azóta se láttam. Nem nagy összeg volt, pár ezer forint, de jó tanulópénz volt.

2023. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ebay-en vettem valami 700Ft-os vackot, amit kifizettem, de sosem kaptam meg.
2023. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!