Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek nézitek az...

Milyen embernek nézitek az ilyen embert?

Figyelt kérdés
Adott egy 40 éves férfi, az öccse megkéri, hogy menjen már be a dohányboltba cigiert, de kártyával fizessen, mert azon van pénz. Csak érinteni kell a kártyát. Az ember meg megkérdezi, hogy hogy kell majd érinteni, erre az öccse mondja, hogy hova. Bemegy az ember a dohányboltba, kikéri a dohányt, majd mondja hogy kártyával lesz majd a fizetés, az eladó kiszolgálja, és mondja, hogy lehet érinteni. Az ember pedig kérdezi, hogy hogy és hová, meg melyik oldalát kell érinteni. Csak felé kell tartani? Na az ilyen embert milyen embernek nézitek?

2023. máj. 28. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ciki ez a mai fejlett világban?
2023. máj. 28. 22:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam ennél cifrábbat is. Benzinkút autómosójában egy kártyával lehet elindítani a folyamatot. Mondták neki, hogy be kell dobni kártyát. Hát bedobta. Csak a nem gépbe, hanem a mosóba a földre.
2023. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lustának amiért a testvérét küldi be a boltba.
2023. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha én vagyok az eladó akkor válaszolok neki és 10 perc múlva már azt is elfelejtem,hogy bent volt a boltban.

Nem rugózok ilyen hülyeségeken

2023. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem ciki mert sok eladó ha látja vevője nem tudja hova kell érinteni rámutat eladó hogy pontosan hova kell érinteni.
2023. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt kellene bármire is gondolni?

Rengetegen vannak akik nem használnak kártyát.


Nem kell senkit le nèzni csak azèrt mert valamit nem tud.

2023. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem használt még kártyát.

Inkább az az elgondolkodtató, te milyen ember vagy, hogy másokat lenézel ha valamit nem tud.

2023. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb a legkevésbé sem érdekel hogy tudja-e használni a krtyát vagy sem, emg ugy overall, nem foglalkozok idegen emberek dolgával.
2023. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megtanulta. Amúgy mostanában variálnak a terminálokon, pl vannak boltok, ahol legfelül kell érinteni, van ahol a tetejéhez . Én mindig kártyával fizetek, de néha én is rossz helyre tartom mert boltonként eltérhet ez és nincs egyértelműen jelezve. Semmi ciki nincs ebben és az eladót sem érdekli szerintem, mindennapos jelenség, főleg ha idős ember megy boltba. Az egyik nagymamám pl csak készpénzt hasznàl mai napig, ő sem tudja hova tenni a kàrtyát.
2023. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7 válaszoló!

Kicsit sem esett le, hogy rólam van szó? Én azt hittem tudod, (sőt a többiek is tudják, vagy sejtik, hogy én vagyok az az ember). Igazából rólam van szó. A középiskolás öcsém féltestvérem mondta, h menjek be. Mivel én életemben eddig mindig készpénzzel, és utalvánnyal fizettem, kártyával sosem, ezért cikinek gondoltam, mert a kisebb öcsém mondta, hogy ne röhögtessem már magam a 21. században 2023-ban, hogy nem tudok kártyával fizetni... Pedig ő is 2005-ben született, na én meg 1982-ben.

2023. máj. 28. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!