Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az LMBTQ egy modern társadalmi...

Az LMBTQ egy modern társadalmi megoldás, a leglényegesebb problémákra?

Figyelt kérdés
Hogy lehet belépni egy ilyen aktivista csoportba?
2023. máj. 29. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2023. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi? Miről beszélsz? Mire megoldás melegnek lenni?

Vagy csak nekem nem áll össze, hogy miért lenne megoldás bármire? Másrészt egy szexuális hovatartozási csoőortba tartozni miért lenne automatikusan egy világmegváltó aktisita dolog?


Mik a leglényegesebb problémák szerinted? Vagy így.... nem is értem. Biztos van egy gondolatmenet a kérdésed mögött, csak értsd meg, hogy mi van vagyunk benne a fejedben. Csak annyit látunk, amennyite ide leírtál, úgy meg elég nehéz.


Szóval ha szerintem az egyik legnagyobb probléma mondjuk... a média befolyása az emberekre, és hogy sokan az emberi értékeiket is erre alapozzák, akkor azt hogy oldja meg, ha valaki leszbikus?

Ami egyébként jobb esetben csak vagy, nem politikai megfontolásból választod, mert klímaváltozás, meg háborúk.

2023. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom. Én egy agresszív narratívának tartom. Nem tetszik, hogy nem engedik meg, hogy a gondolataimmal ne fogadjam el, hanem agresszívan le akarják nyomni az ember torkán. Hogy legyünk elfogadók. Miért ne érezhetném azt, ami a fejemben van ezzel kapcsolatban? És itt nyomatékosítanám, hogy semmi gondom velük, sosem kommenteltem egyik ilyen nézethez sem, nincs jelen az életemben. Ugyanúgy vagyok vele, mint a vallással. Rendben van, amíg valaki nem akar téríteni mást is és elfogadja, ahogy van. Nem pedig becsomagolja az agressziót. "Jó ember vagyok, ha hiszek, ha támogatom az LMBTQ, aki meg nem hisz, az milyen rossz és nem elfogadó". Ez nem így megy.
2023. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Az LMBTQ probléma egy politikai szavazatszerzési technika. A receptje:

Ha nincsenek túl sokan a csapatodban, végy egy jelentéktelen méretű kisebbségi csoportot. Kiabáld, hogy őket elnyomják. Kiabáld, hogy majd te megvéded őket. Kiabáld, hogy aki nem védi meg őket, az elnyomja őket. Senki nem szereti, ha elnyomónak hívják, így majd sokan beállnak a védelmezők csapatába - a tiédbe. És máris sokan vannak a csapatodban, akik majd rád szavaznak. Jó étvágyat!

2023. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Na EZÉRT rohadt nagy baj, hogy a kormány betiltotta ennek az oktatását... Hamarosan komplett generációk fognak ebben a hitben felnőni, pedig egy hatalmas f*szság az egész. Már az ókori görögöknél is gyakori volt a homoszexualitás, és nyíltan el is fogadták egyébként. De ott van Patroclus és Achilles is, pedig az időszámításunk előtt 762 körül íródott. És most tök mindegy hogy valaki homofób vagy nem, ezek akkor is tények. De nekünk még tanították ezeket az iskolában. Egy tájékozott, művelt emberben ezek hatására fel se merülne, hogy az LMBTQ+ az valami "modern mozgalom".
2023. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

A homszexualitás nem egy modern mozgalom, hanem egy szexuális irányultság, ami különösebb felhajtás nélkül minimum évezredek óta létezik.

A modern mozgalom az, amikor a politikai élet egyes szereplői a lojális média és különféle civil szervezetek segítségével a nem homoszexuális többséget arra akarják rávenni, hogy a heteroszexualitástól eltérő szexuális irányultságok ünneplendő jelenségek legyenek a számukra, és azok képviselőit pozitív diszkrimináció illesse meg. Továbbá az is modern jelenség, hogy ha valaki nem szándékozik fejet hajtani a fent vázolt narratíva előtt, akkor akár az egzisztenciáját kockáztatja és azt, hogy kirekesztőnek bélyegezve kirekesztik a társadalomból.

2023. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, na pont ez a baj azzal, hogy te Tiktokról, meg Tumblrről tanulod a történelmet.

Értem én, hogy nagyon tetszett az az átírt mitológiai könyv, amit minden kiscsaj olvas most, de ettől még nem sok köze van a valósághoz. Igen, tudom, Tiktokon minden fangirl erről sikoltozik. Attól még nem igaz.


Ha most leírod nekem, hogy milyen szép dolog volt kasztrált rabszolgákkal, vagy alárendelt kiskorúakkal szexuális kapcsolatot folytatni, akkor esküszöm, elsírom magam.

https://www.youtube.com/watch?v=GbOKIsMuNWU&t=1s Amúgy meg ez érdekes lehet, ha valakit TÉNYLEG érdekel a történelem, és nem csak a fanfiction baromságok.


(Az még mindig nem arról szól, hogy NEKEM mi a véleményem a melegekről. Egyszerűen nem bírom a történelmi ferdítéseket, hogy most tudjunk csinálni valami UWU postot róla. És a hülyeség, meg a ferdítés jól terjed, főleg faiatal gyerekek között, akik egymást másolva csinákják a "FYI, az ókori görögög mind melegek voltak és tök jó volt minden és SLAY QUEEN" postokat.)

2023. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
#7 Ha szeretnéd megírom a következő fogadóóra alkalmával a tanáraim nevét, velük majd megbeszélheted, hogy rosszul tanítják a történelmet :) Mert mint mondtam, nekem ezeket tanórákon tanították.
2023. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2023. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
#6 Igen milyen köcsögök ezek a modern mozgalmak, hogy azt akarják, hogy ha Magyarországon kimegy egy homoszexuális pár az utcára és mondjuk megfogják egymás kezét, vagy mondjuk egy transz nő kimegy az utcára, akkor ne legyenek megölve a kedves homofób járókelők által. Hanem mondjuk ugyanolyan emberként legyenek kezelve mint BÁRKI MÁS. Komolyan micsoda igények, eszem megáll.
2023. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!