Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön szinte minden...

Miért jön szinte minden kérdésre ennyire kevés válasz?

Figyelt kérdés

Nézem sorban a kérdéseket. Legtöbbre 2-3 válasz jön csak.

Ennyire kevesen vannak itt fent?


2023. máj. 29. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Az a 2-3 megválaszolja, a többiek meg nem fogják még 100x leírni ugyanazt.
2023. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Azért nem minden kérdésre csak egyféle választ lehet írni.

Vannak kifejtősek amire lehet saját véleményt,tapasztalatot írni.

2023. máj. 29. 21:58
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Lehet sokaknak más elfoglaltságuk van.. nekem is lenne, ha nem kínozna egész nap a fájdalom.
2023. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Miket kérdezel? Lehet, hogy nem sokan tudják rá a választ, vag kevés embert érdeklő téma.
2023. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Az aktív tagok száma nagyon visszaesett (bocsi, de az oldal színvonalával együtt; ez nem a jelen kérdés indirekt leszólása volt) az elmúlt években, főleg hónapokban. Újak alig regisztrálnak, a régiek is egyre inkább dobbantanak, és egyre ritkábban vannak olyan kérdések, amikre szívesen is válaszol az ember.

Illetve.. a kifejtős választ igénylő kérdések népszerűsége is csökkent az utóbbi időben. Meg valószínűleg sokan már a holnapi munkanapra készülnek, és inkább máshogy/máshol töltik az estéjüket.

2023. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Az ismételgetést én sem szeretem. Minek ugyanazt újra leírni 100x. Néha túl hosszú a kérdés, azt valahogy rövidebbre kellene szabni, a lényeget kiragadni a kérdezőnek. Azt már elolvasni is unalmas.
2023. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#4: Nem az én kérdéseimről van szó és nem a mai napról.

Nekem is programom volt ma, nem voltam itt egész nap.

Csak böngésztem más kategóriákban is most este, és feltűnt, hogy összességében milyen kevés választ làtni.


#5: Van igazság abban amit írsz. Nekem úgy rémlik, hogy régebben sokkal többen írtak és sokkal hasznosabb, segítőkész válaszok voltak.

2023. máj. 29. 22:21
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
#7: igen; (jóval) többen is voltunk, így több kérdés és válasz is generálódott, és sajnos igen.. azok tartalmasabbak is, igényesebbek is voltak, mint napjaink példái. Ma más is írta egy másik kérdés alatt, hogy régen egy nap alatt több oldalnyi kérdés született egy-egy kategórián belül (~10, vagy 10+), mostanában 2-4 körül lehet ugyanez, és szinte össze sem lehet hasonlítani a régiek és az újak tartalmát.
2023. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Én már kétszer töröltem magam, mert annyira alacsony a színvonal és annyira sok a gonosz, frusztrált ember, hogy ezekkel nem lehet értelmes párbeszédet folytatni.

Nagyon sok a buta, erőltetett, felesleges, mondvacsinált kérdés tesznek fel.

Látszik, hogy sokan ebből élnek és kínjukban már nem tudják mit kérdezzenek.

Ez a lepontozósdi pedig gyerekes és felesleges.

Kiábrándító az egész.

Egyre ritkábban jövök a gyak.-ra.

2023. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én azért nyomtam nektek egy-egy zöldet! Egyetértek veletek.

Azt nézem, egy órája írtam ki ezt a kérdést, azóta egy új sem került kiírásra.

Érdekes.

Tényleg régebben jobban pörgött az oldal.

Bár sokszor nekem is elmegy a kedvem a rengeteg kötekedő, idióta ember miatt.

Legtöbb kérdés alatt megjelenik minimum egy, aki nem a kérdésre válaszol, direkt veszekedni kezd, beleköt a másikba, mindenkinek pirosat nyom... Nem csoda ha elszoknak az emberek.


Nekem is rosszul esik, mikor SAJÁT tapasztalatot írok le, ami megtörtènt velem. És nullára vagyok pontozva. Ilyenek után tényleg úgy vannak vele gondolom mások is,hogy franc se fog válaszolni...

2023. máj. 29. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!