Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért "uralnak le" sok helyen...

Azért "uralnak le" sok helyen mert én szerényebb,finomabb személyiségű ember vagyok?Meg most az emberek ténleg a kor szerint adnak megbecsülést egy másik illetőnek?Ez mennyire màr nem fair!

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember bánt durván,flegmán vagy agresszívan velem,sokszor rajtam vezetik le a feszültséget amire én csak hallgatok vagy finoman véleményt mondok.Sok szituban beilyedek és elkezdek habogni,hadarni,hogy minél előbb túl legyek velük a kommunikáción.Hogy változhatna ez meg?És hogyhogy pl az idős emberekkel de főleg nőkkel meg kivételeznek.Velük meg nagyon tisztelettudó mindenki,de ha van egy fiatal nő azt meg lekezelik.Miért ilyen szemét a magyar nép,egyenlően kéne bánni mint idős és mint fiatal hölgyekkel is!
2023. máj. 30. 05:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Előre látom,kapni fogom itt is a leszólásokat de ez színig igaz amit most leírtam és nem egoistaság de ebbe nincs miért belekötni mert a mindennapokban is észre venni amit már nagyon unok.Vágjak vissza,hogy azért beszél így velem mert fiatal vagyok?Vagy tűrjem,hogy ez van?
2023. máj. 30. 05:53
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
LOL
2023. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Csak azt lehet bántani, aki hagyja magát, és te hagyod magad, de miért? Miért nem tiszteled saját magad? Miért nem állsz ki saját magadért? Miért hagyod, hogy lelki szemetesládának használjanak?


Tanulj verbális önvédelmet. A net tele van ilyen anyagokkal.

2023. máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert konfliktus kerülő egyén vagyok.Nem szeretek bele menni ilyenekbe,leveszi az összes energiám.
2023. máj. 30. 06:22
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Akkor így jártál. Nem kéne kerülni a konfliktust, és akkor máshogy viselkednének veled.
2023. máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy kiabáljak?Az megoldás?Annyi az őrült ember megint.
2023. máj. 30. 06:36
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Írtam én olyat, hogy kiabáljál? 🤦


Te kértél segítséget, akkor miért nem azt csinálod, amit írtam?

2023. máj. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a koron hanem a kiallason mulik. Sok ilyet hallani notol, ferfitol egyarant es mindig kiderul hogy csendes, visszahuzodo, konfliktus kerulo stb ami valszeg mar ranezesre is latszik. Allj ki magadert, legyel hatarozott
2023. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg a frusztrált,pszichés beteg ember.És sokan a könnyebb utat választják,ahelyett,hogy magukon dolgoznának.A mindig csendes ember lehet könnyű célpont egyeseknek,kevés kockázatot jelent.A kor alapú tiszteletnek általában az az alapja,hogy a szerencsétlenje nem tud mással tiszteletet kivívni,ezért elvárja,hogy pusztán ezért tiszteljék,az mindegy,hogy esetleg ő maga egy nagy tuskó.A fiatal nőket általában az idősebb nők szívatják,mert riválist jelentenek a fiatalságuk miatt.
2023. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért.
2023. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!