Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire számít furának, hogy...

Mennyire számít furának, hogy egy többdiplomás ember úgy elhiszi az orosz propagandát mit a szentírást a keresztények?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen és volt tanáraim közül is sokan oroszpártiak. Én rákérdeztem mondom miért? Sok azt válaszolta ,hogy de hát ukrán kormány 2014-2021 közt tízezrével mészárolta orosz kisebbségeket, és csak megszüntetik az ukrán kormány népírtását. Hiába mondtam nekik, hogy ez számtalan független helyen ENSZ, EBESZ, háborús megfigyelők se láttak 2014-2021 közt népírtást, meg semmilyen tényellenőrzők pl.: LAKMUSZ, Urban legends stb se láttak ilyen sehol.

Kérdeztem őket hol hallották, mondták a Putyin mondta és így van, amúgy ők fideszesek, és ma már Putyin szavai szentírások, ha ő mondta akkor így is van, népírtás volt. De mondom semmi nem indokolta ezt az egész háborút, ők dehogynem Zelenszkij 20 ezer orosz civilt mészároltatott le 2014-2021 közt. Azért lövik jogosan ők is tömegsírba az ukrán civileket Bucsánál. Ezt többdiolomás egyetemi tanár mondta nekem.


Kérdésem, mennyire számít ma furának, vagy hogy is mondjam elfogadottnak, ha többdiplomás emberek ennyire nyelik az orosz propagandát pl.: nyelvtörvény miatt megéri elpusztítani városokat, Zelenszkij megölt 20 ezer orosz civilt stb..

Én csak figyelek, hogy mi lett idehaza az emberekkel, vagy én vagyok ilyen oké én nem vagyok fideszes, hogy nem ülök fel a putyini propagandának, vagy nem tudom.


Engem nem az zavar ,hogy vannak más véleményűek leszögezem, de amikor ekkora kamukat, bevesznek mint az előbb említett 20 ezer orosz civil megölése békeidőben, az valami félelmetes.



2023. jún. 3. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mi van, ha alapból oroszpártiak/ukrángyűlölők, s ez csak pont kapóra jött nekik, hogy az egyiket lehet magasztalni a másikat meg gyűlölni?
2023. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Semennyire. Azt is milyen sokan elhitték, hogy az oltás segít, aztán látjuk mi lett.
2023. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória.
2023. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
és ti miért a hős tökéletes első nemzet ukrán propagandát?
2023. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!