Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az idősebb nőkhöz vonzódom?

Miért az idősebb nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18 éves srác vagyok.Már egy ideje észrevettem magamon,hogy az idősebb nőkhöz vonzódom,akik úgy 25-35 év között vannak.Ez lehet,hogy azért van,mert anyám kiskoromban elhagyott,vagy mert annyi csalódást éltem már meg a velem egyidős lányok miatt.Mindenesetre nem is keresek már barátnőt a saját korosztályomban és tudom,hogy egy felnőtt nő,aki 10 évvel idősebb nálam soha nem jönne velem össze és ez talán így is van rendjén.Ennek ellenére mégis megkérdezem,hogy ismertek- e/hallottatok-e olyan kapcsolatról,ahol a nő idősebb volt legalább 8-10 évvel?És mit tehetnék ebben az esetben?
2023. jún. 3. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
4%
Szerinted mi honnan a rákból tudjuk? Menj pszihológushoz, az majd megmondja.
2023. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Én összejönnék veled. 😘 A korombeli pasiknak úgyis a 15 évesek kellenek, legalábbis itt az oldalon mindig ez derül ki.
2023. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2023. jún. 3. 20:05
 4/29 anonim ***** válasza:
19%
Különleges kis hópihe vagy! Azért!
2023. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
A párom és én köztem 26 év van. Kinek mi köze hozzá? Semmi! Ilyenkor mindig jönnek az emberek, hogy ,,Jaj, majd 20 év múlva...!!!". Az még arrébb van, addig élvezzük az életet! :p
2023. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Általában függ a szülői mintától, a szülői hozzáállástól, tehát, hogy hogyan bántak veled kiskorodban leginkább az anyukád.
2023. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy már, simán lehet huszonéves barátnőd.

Én 28/N vagyok. Ha nem lenne pasim akkor ismerkedhettünk volna. 😘

2023. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ohh sajnálom,de köszi a biztatást😁
2023. jún. 6. 16:40
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Talán anyakomplexus, nem sikerült felnőnöd, anyáskodó barátnőt szeretnél... Majd jól betalálnak itt a trollok, igazi csemege leszel nekik.
2023. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én veled ellentétben azért általában észre szoktam venni a trollokat,de köszönöm a jó tanácsot megfogadom!
2023. jún. 6. 17:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!