Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságok, viselked...

Milyen tulajdonságok, viselkedési formák azok ,amelyek férfiatlanok a nők szemében?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 21:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Hiúság, kicsinyesség, magamutogatás.
2023. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Magamutogatás. menőzés bmw-vel. Izmok mutogatása. Ezek inkább gyerekesek és idegesítőek, és nekem nem férfiasak. Ha előreenged az ajtóban pl az férfias.
2023. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
16%

#2

azért engednek előre hogy megnézhessék a segged

2023. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti, nyavalygás
2023. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
17%
Férfiatlan, ha, mondjuk, pedagógus, mivel éhbér alatti a fizetése. Férfiatlan, ha nincs pénze egy férfinak, viszont nincs gerincem általában bevallani, mivel nőies dolog mellébeszélni.
2023. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%

magamutogatás

ha azért udvarias a nőkkel, mert akkor felfigyelnek rá, és nem azért, mert tényleg jólnevelt; de közben lenézi a nőket (ismerek ilyet, sajnos barátnője is van)

Ha olyanokért sajnáltatja magát, amik nem is igazak/amik ellen könnyűszerrel tudna tenni

2023. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%

Férfiatlan, ha

-Nem képes kontrollálni a saját érzelmeit, azaz pl tombol ha dühös, haragos, vagy bedurcizik, behisztizik, ha valami nem úgy alakul ahogy akarja.

-Ha mellébeszél, hazudik.

-Ha ígér valamit aztán nem tartja be. AKkor inkább ne ígérjen semmit vagy inkáb bmondja meg kerek-perec ha nem fogja megcisnálni. Ez utóbbi kimondottan férfias amúgy még akkor is, ha sokszor nem visz előrébb.

-Ha nem vállalja a tetteiért a felelősséget.

-Ha határozatlan, tutyimutyi.

-Ha a véleménye attól függ, hogy mások (akár a számára kedves nő) mit mond. Legyen saját véleménye, egyszerűen szánalmas, ha nincs.

-Ha letagadja a saját véleményét csak mert az esetleg nem tetszik valakinek vagy kényelmetlen.

-Ha nincs semmi iránt szenvedélye.

-Ha nincsenek céljai.

-Ha pénzügyileg analfabéta, fogalma sincs a saját pénzügyeiről, vagy ha van is, képtelen beosztani a saját jövedelmét.

-Ha képtelen felemelni legalább rövid időre a saját testsúlyának megfelelő súlyt.

-Ha függ. Bizonyos mértékig mindenki függ dolgoktól, de azért tudjon önállóan megélni mások segítsége nélkül. Ha meg szertől vagy cselekvéstől (játék, pon, maszturbálás...) függ, az egyszerűen szánalmas.


Az az igazság, hogy ezt most úgy írtam, hogy férfiatlanság, de amúgy ha egy nő csinálja ugyanezeket, az is elég gáz..

2023. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én a tutyimutyi alakokat tartom férfiatlannak, vagy van aki fél. Erre egy pozitív kifejezés a konfliktuskerülő. Pedig csak inkább meghunyászkodik, nem mondja ki a véleményét mert fél a következményektől.
2023. jún. 4. 23:46
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

"Ha képtelen felemelni legalább rövid időre a saját testsúlyának megfelelő súlyt."


Nooormális?! :) Szerinted minden esetben pusztán technikán és akaraton múlik hízni? :D Na meg miféle pongyola megfogalmazás, hogy "felemelni a saját testsúlyának megfelelő súlyt"...??



Röviden magam kapcsán: egész gyerekkoromban vegyes táplálkozású voltam, és vékony. Szüleim nyomására közel egy évig küzdősportoltam (most ezt hadd fogalmazzam meg homályosan, konkrétumok nélkül; egyébként egy ideig szerettem, de az alkoholista edző miatt otthagytam aztán; mellette két másik sportág is érdekelt, még ha amatőrként is; és nem a sakk! :D ).


Nem izmosodtam tőle. A húsevéstől se.


Mire nagykorú lettem, felhagytam a húsevéssel, azóta vegetáriánus vagyok és tudatos táplálkozó, így megszűntek az örökös gyerekkori hasfájásaim. De továbbra is vékony testalkatú vagyok.


Felnőtt koromra megszerettem a táncolást, a spontán pogózástól a néptáncig, jelenleg már inkább egy picit a kertészkedés is érdekel, saját telkem van.


Még mindig vékony vagyok. Esélyesen rossz a hatékonysága a felszívódásomnak. Lehet mögötte krónikus testi probléma is, gyerekkortól.


Na, erre varj gondom, Gizike, drága. :D Csak nem túlsúőlyos tetszik lenni, és bosszúból kritizálod a karcsúakat? ;-) (Majdnem azt írtam: Karcsikat.)

Várjuk továbbra is tőled az ész osztását, szeretettel!


Egy hízni nem tudó "férfiatlan". :-DDD

2023. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%

9, köszönjük a súlyod történelmét, de a kutya sem kérdezte:D

Egyrészt férfi vagoyk.

Másrészt annyit írtam, hogy a saját testsúlyodnak megfelelő súlyt fel tudj emelni. Akárhogy. Liheghetsz utána, meg van engedve:D De ne dögölj már bele pár fekvőtámasztól, elvégre semmi plusz súlyról nincs szó, csak a sajátodról.

És hiába emeled ki, hogy évkony vagy, mert ez csak azt jelenti, hogy keveseb az a testsúly. A sjaát izmaid képtelenek a saját testedet elbírni?


Én kövér vagyok. Nem izmos, hanem kövér. Ez jóval nagyobb probléma a saját testsúly felemelésénél. De attól még megy, ha kell.

Egy 50 kilós férfitól nem elvárható, hogy 70-100 kilókat emelgessen. De 50 kilót tudjon már felemelni!

2023. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!