Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelenthet valamit ha egy...

Jelenthet valamit ha egy férfi látványosan megnéz engem, akivel nem randizok?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást már régóta, jó barátok vagyunk de nem voltunk együtt sose és valószínűleg nem is leszünk, bár nekem sokáig tetszett és azt éreztem hogy nem vagyok közömbös neki se de úgy látszott mégis.


Az utóbbi időben vettem észre, hogy valahányszor találkozunk mindig feltűnően végigmér engem, pedig sose öltözők úgy mint aki a sarokra készül, tehát nem amiatt. Eddig még nem vettem ilyeneket észre, csak mostanában. Szerintetek ez jelenthet valamit? Vagy szimplán annyit hogy szépnek tart?



#Végigmérés
2023. jún. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tetszenél neki külsőleg, akkor nem nézne meg téged látványosan. Korábban nem célzott rá, hogy lehetne köztetek több is, mint barátság?
2023. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2023. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: nem sajnos, régebben o volt kapcsolatban mikor megismerkedtunk, aztán annak vége lett 1 ev múlva utána meg nekem volt egy olyan idoszakom mikor egy pasi csak egy púp lett volna rajta.


2: 24 vagyok, ő meg 30

2023. jún. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!