Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szimpatikus nektek az-az...

Szimpatikus nektek az-az ember aki 25 éve nem TV-zik?

Figyelt kérdés
Olyan szinten megjátszottak a dolgok a TV -ben, hogy én már 25 éve nem TV -zek, és ez nem azért van, mert nem telik TV -re.
2023. jún. 5. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem. De nem azért mert nem néz tv-t hanem mert szerinte megjátszottak benne a dolgok...
2023. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon menő! Én meg 25 éve nem hallgatok kazettás magnót.
2023. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy megjátszottak? Ez műsor függő. Egy játékfilmnek például megjátszottnak kell lennie, egy híradónak meg nem kellene, egy dokumentumfilmnek sem.


Én 2005 óta nem nézek tévét, de nem a tartalom miatt nem, hanem mert a TV műsorral ellentétben az interneten mindig azt nézek, amit akarok, egy időben letöltögettem, ma meg nagyrészt streaming. De nézek olyat is, ami megjátszott, hiszen bármilyen nem dokumentumfilm vagy sorozat az megjátszott, színészek játszanak benne.

2023. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Megértem. A reklámokkal teleb@szott "műsorszámoktól" csak és kizárólag elhülyülni lehet!
2023. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
...Néha megszakítják a sz@rfolyamot egy kis nézhető tartalommal! Vérlázító!
2023. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Azt alapvetően nem bánom, ha nem utalgat nekem olyan műsorokra meg celebekre, akikről fogalmam sincs, kicsodák, de egyébként abszolút nem érdekel, néz-e valaki tévét. Én sem nézem, egyszerűen azért, mert nem érdekel (éppen ezért előfizetésem sincs), de nem is beszélek róla, mert, mint ismétlem, nem érdekel. Ha valaki megkérdezi, nézem-e ezt vagy azt a műsort, annyit mondok, hogy nem.

Azt viszont szánalmasnak tartom, aki azzal dicsekszik, hogy nem néz tévét, és emiatt különlegesnek vagy kiemelkedően intelligensnek tartja magát. Nem vagy az. Pusztán attól, hogy valami véletlenül pont NEM érdekel, nem leszel több másoknál.

2023. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Kíváncsiság: ez a megfelelési kényszer már 25 éve is megvolt benned? Csak azért kérdezem, mert annyira bizonygatod, hogy "nem azért van, mert nem telik TV-re" - ha tényleg nem érdekelne, eszedbe sem jutna már a saját kérdésedben megindokolni.

Amúgy nem, CSAK attól, hogy nem néz TV-t valaki, még nem lesz szimpatikus.

2023. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
80%
Csak ennyitől nem. Amúgy én sem tévézek 14 éve, mióta elköltöztem a szüleimtől. Nincs is tévém, mert nem érdekel. De ettől még nem leszek különb senkitől.
2023. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
és attól hogy nem nézel tvt, most intelligens, humoros, szerethető ember is lettél, vagy csak egy nagyon különleges és speciális kis görcs, aki mindenkit elítél és jobb mindenki másnál? mondjuk mindenki másnál aki nincs silyen hülyeségeken fennakadva, hogy mikor nézett utoljára tvt.
2023. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es


"mindenkit elítél és jobb mindenki másnál?"


Én csak olvasgattam sok helyen hogy aki tv-t néz az nagyon szánalmas és romlik az elméje.Nem irtam sehol hogy én jobb lennék bárkinél is.

2023. jún. 6. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!