Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolat nélkül élők,...

Párkapcsolat nélkül élők, nektek van olyan emberetek, aki segítene, akit meg lehetne kérni dolgokra? Ha betegek lennétek, vagy ha tanú kellene az autóeladáshoz stb?

Figyelt kérdés
Vagy minden, kisebb és nagyobb feladathoz egyedül lennétek?
2023. jún. 6. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lényegében egyedül, vagy édesanyám lehetne tanu.
2023. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a koncepciót, hogy párkapcsolat nélkül egyedül vagy a világban, soha nem értettem. Barátok/család?
2023. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyedül. Autó eladást majd letanúztatja a vevő.
2023. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen; gyerekkori legjobb barátnőm, szüleim, illetve apai ágon lévő unokatesók.
2023. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül van egyedül a párkapcsolat nélkül élő ember, ez a kérdés most egy ilyen helyzetről, személyről szólt. Én Budapestre költöztem, egyedül vagyok. Senki nem vásárolna be, vagy jönne be hozzám a kórházba, és nem lettek (olyan) barátaim se ebben a városban, akiktől ilyet kérnék, kérhetnék.
2023. jún. 6. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is olyan helyen lakom, ahol senki nincs, a szüleim sem itt laknak, barátaim itt nincsenek, párom sincs. Van 1-2 ismerős, ha nagyon muszáj lenne, de ők nem olyan közeli ismerősök, nem szívesen kérném meg őket ilyenekre.
2023. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!