Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Riszálod úgy is is? Szoktad...

Riszálod úgy is is? Szoktad riszálni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 8. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Igénytelenség felsőfokon. Szomorú látni a kommentek közt, hogy több száz ember ennyire igénytelen, és ezt zenének nevezi.
2023. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez már retro 😃 jójó, szinte a film kijövetelekor is az volt már, hiszen 93-as az eredeti szám.


De ez jó, kellenek ezek a zenék is. Hát most már csak nosztalgiából, de akkor is jó tud lenni.

2023. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam riszálni, hiszen a risza Ásziában őszhonosz növény, én búszászni és roszoszni szoktam ha nem viszi el a természt a túl kevés esző, és a rekkenő hőszég.


Már évek óta nagyon rossz a termész, pedig mielőbb el szeretnék jutni a fogorvoszomhosz, hogy végre fogpótlászt szináltasszak, mert már nem bírok így élni. Te mit szólsz ehhesz, kedvesz Kérdesző, te hogy bírod fogpótlász nélkül...!?

2023. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. 😮


2. 👍🙂

2023. jún. 8. 20:45
 5/6 A kérdező kommentje:

3.Pedig itt lenne asz ideje risszálni nem gondolod?

Hát nem olyan könnyű, mint aszt szokan gondolnák, de reméljük hamaroszan szorr fog rá kerülni.

2023. jún. 8. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorr ne keruljon rá, mert köhökni fokksz tőlle. Borszalmasz lehet ha szorrszálak kerülnek asz ember nyelőszövébe. Nem kívánnám asz ellenszégemnek szem!
2023. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!