Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a nők szuperképességei?

Mik a nők szuperképességei?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy a nők is nagy teherbírással és nagy toleranciával rendelkeznek, de kíváncsi lennék arra, hogy ti mit gondoltok.(Ez nem egy feminista kérdés, én csak szimplán kíváncsi vagyok)

2023. jún. 8. 08:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
Talán az, hogy képesek vagyunk egyszerre több dolgot is csinálni.
2023. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
43%
Azt a gyengédség amit egy nő rejthet magában, sehol máshol az életben nem fogod megkapni.
2023. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
Többet gondolkodnak ésszel, mint erővel. Szóval valószínűleg nem igazán lennének háborúk, ha pl minden országban női politikai vezető lenne.
2023. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezt így nemenként nem lehet szétválasztani.


Ez, hogy a nők többet bírnak, inkább egyfajta mítosz, piedesztára emelés, amivel igazolni lehet azt, hogy miért lehet több terhet rájuk róni.


Az, hogy több dologra tudnak figyelni, szintén inkább mítosz: egyszerűen hagyományosan olyan feladatokat terhelnek rájuk, ami miatt párhuzamosan kell több dolgot csinálniuk. De az, hogy az ember képes a figyelmét léptetni dolgok között (mert valójában így működik ez, nem képest az agy párhuzamosan több dologra figyelni), inkább egyéni kérdés: én pl. mindig jóval hamarabb veszem észre, hogy lejárt a mosógép, mint a feleségem, illetve hajlamos arra, hogy megszűnjön a világ, ha éppen Viber-üzenetet ír, miközben nekem nem gond reagálni.

2023. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%
Életet adni.
2023. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
58%
3# Ez jó vicc. Nézd meg Sevédországot, mit műveltek vele a politikus csajszikák. Ha a kivétel erősíti a szabályt rendben, de Hillary Clinton, háborús uszító, Margaret Thatcher háború párti, Báthory Erzsébet szadista. Politikában, felső vezetésben nem mindig jók, erzelmvezéreltek és nem felejtik sérelmeket. Ez semmiképp nem általánosítás, szóval igen gyengéség és női mivoltukból származtatható erejük elvitathatatlan.
2023. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
15%
*gyengédség
2023. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%
Azon kívül, hogy az egészséges női szervezet képes egy magzatot kihordani és világra hozni, szerintem nem nagyon van kifejezetten női “szupererő”. Az ilyen gyengédség, multitasking stb nem nem-specifikus.
2023. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan, ami minden nőre igaz.
2023. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%

#10

Egy hétig vérzünk és nem halunk bele, ez már majdnem szupererő ;)

2023. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!