Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a prostik hajlandóak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a prostik hajlandóak velem csókolózni, akkor talán nem is vagyok annyira visszataszító?

Figyelt kérdés

Rettenetesen ronda arcom van, inkább nem is részletezném... Mindig is visszataszítónak tartottam magam. Anno sokan bántottak is emiatt...

Nemrég a munkahelyen megismertem valakit. Mivel többször is indokolatlanul hozzám ért, megsimogatott, és mindig rám mosolygott, amikor összenéztünk, úgy gondoltam, hogy ő talán, esetleg valamelyest vonzódhat hozzám. De kiderült, hogy bár nagyon kedvel, és jól érezte magát velem, amikor egyszer eljött velem sétálni, de semmi több. Én úgy gondoltam, biztosan a külsőm lehet a gond. És hülyének éreztem magam, mert azt gondoltam, ő talán vonzódhat hozzám. Merthogy én annyira visszataszító vagyok, hogy ez lehetetlen.


Még sosem volt kapcsolatom, mindig viszonzatlanok maradtak az érzéseim... Sohasem tetszettem senkinek.


Egy ideje prostituáltakhoz járok, nem is mindig feltétlenül a szex miatt, sokszor sokkal nagyobb szükségem van az ölelésekre, az összebújásokra, és a csókokra... Meglepetésemre több prosti is megcsókolt. Olyan is, akinél nem is szerepelt a listában a csók (a többinél meg persze úgy, hogy mellette ott volt, hogy "szimpátia alapján")



2023. jún. 8. 10:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Plasztika.
2023. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
50%
Hogyne, álompasi vagy, mert a prostik pénzért csókolóznak veled.
2023. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Van az a pénz amiért még a prosti...
2023. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván. Semmi köze ennek a pénzhez, amit nekik fizetsz.
2023. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak azért csinálják, hogy ellazulj. Ha tényleg annyira ronda vagy, mint állítod, akkor tényleg csak a plasztika segíthet. Egyébként járj szűrésre, nehogy elkapj valamit. Én sose jönnék össze olyannal, aki prostikhoz jár.
2023. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
#5 Mondjuk soha nem is tudnál róla.
2023. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hűha, ez kijózanító volt. Pedig ma még nem gondoltam az öngyilkosságra... Eddig.


Egyébként nyilván pénzért vannak velem. De nem kötelező csókolózni. Na mindegy. Akkor ezek szerint semmit sem jelent...


Amúgy hol írtam olyat, hogy álompasi lennék?


Muszáj belerúgni a földön fekvőbe?


Nem fogom plasztikáztatni magam. Egyrészt nincs rá pénzem, másrészt az már nem én lennék. Nekem van egy olyan dilim, hogy szeretném, ha engem szeretnének így, ahogy vagyok.


De nyilván ez lehetetlen. Szóval jobb lesz, ha inkább kinyírom magam.

2023. jún. 8. 11:58
 8/24 anonim ***** válasza:
Olyat azért ne tegyél, így is leterhelt az OMSZ.
2023. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

8


Szerinted érdekel?

2023. jún. 8. 12:25
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Ismered azt a mondást miszerint, ha szép nem vagy, hülye ne legyél?
2023. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!