Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is hasonlóan van ezzel?

Más is hasonlóan van ezzel?

Figyelt kérdés

Rájöttem arra, hogy általában a nők jobban irritálnak mint a férfiak. Természetesen nem minden nő irritál, de ha negatív tulajdonsággal rendelkezik valaki az nőknél jobban zavar. Más is így van vele?

(Én is nő vagyok)



2023. jún. 8. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, engem egyformán zavar. Bár régebben elnézőbb voltam.
2023. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén nő vagyok. Nagyon utálok más nőkkel együtt dolgozni (de azért van egy-két üdítő kivétel!). Férfiakkal valahogy jobban megértem magamat. Általában véve a nőkhöz képest nem kavarnak, nem kíváncsiskodnak, ha valami van, őszintén a szemembe mondják és nem a hátam mögött jár a szájuk, kevesebbet panaszkodnak és a humort nem veszik sértésnek. A nőkkel állandóan finomkodni kell nehogy megbántsam a lelkivilágukat, és nagyon sok fap.na van köztük sajnos, irigykednek, rivalizálnak a másikkal. Nem szeretem őket, na.
2023. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én portás vagyok, férfiak közt dolgozok. A gyárban is férfiak vannak. Csak a takarítók, irodisták között vannak nők.

Sokkal pletykásabbak a férfiak, mint a nők. Az öltözőben megnézik egymást, kibeszélik egymás méreteit. Van egy pasi akinek 1 heréje van. Ezt az infót már az első napomon közölték velem.

A normálisabbak nem is zuhanyoznak itt. Sokan munkás cuccban mennek haza is. Mindig tudni kinek retkes a zoknija, lyukas a segglyuknál a gatya, ki szőrös stb.

Magánéleti dolgokról is mindent tudni. Hogyan szoktak dugni. Ki kivel csalja a partnerét. Mindent.

Ezek olyanok mint a hangosbemondók. Semmi se marad meg bennük.

Kavarni is szeretnek; ha egy nő sokat beszél egy pasival, akkor tuti dugnak. Ki tudja nekem hány szeretőm van, akiről nem is tudok..


Ezt csak arra fel írom, hogy nem sokkal különbek a nőktől. A nők viszont alattomosabbak.

A pasik legalább akkor tárgyalják ki a másikat, ha az nincs jelen.

A nők viszont; elmegy az egyik wcre, a többi rögtön kitárgyalja. Feltűnően elhallgatnak ha visszajön az illető.

Utálatosak, rosszindulatúak. Kicifrázzák a dolgokat. Pofátlanabbak is, szeretnek faggatózni. Nem értik a nem szót. Egy férfi legalább észreveszi magát, ha a másik ember nem akar egy adott témáról beszélni.

Két rossz közül a nő a legrosszabb

2023. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt még anyám is mondta, hogy a nők sokkal rosszabbak, vigyázni kell velük mindenhol. Erről ennyit.
2023. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a nők azok angyalok.

Én mindenképpen úgy tekintek ràjuk.

Cak az a baj, hogy emiatt sajnos elérhetetlenek, megközelíthetetlenek lettek.😢

Én fölnézek rájuk, mert teljesen eltudtak jutni arra a szintre, hogy 100- ban tőlük függ a tàrskeresés.

Ők irányítanak, az van amit ők akarnak.

Férfi ma már csak akkor tud nőhöz jutni, ha valami baromira nagy szerencséje van.

A nőt azt ma ki kell érdemelni, meg kell érte kűzdeni, hisz semmi nincs ingyen. A nő az meg bizony főleg nem.

2023. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és nőket kevésbé szeretem,mint a férfiakat, a férfiak sokkal őszintébbek, mint a nők.
2023. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

Biztosan így van, csak nem érünk vele semmit, ha kerűlnek bennünket a nők.

Na jó. Elismerem. A 10 pontos, teljesen tőkéletes, hibátlan férfiakat valószínüleg nem.

Ebben mondjuk van igazság. Ezt látod tökéletesen elhiszem.

5#

2023. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Férfi vagyok. Vagy inkább tata. Imádom a nőket, és nagyon hálás vagyok, amiért ilyen széppé tették az életemet. És bár régesrég megtanultam és elfogadtam a férfi és női lelkivilág-, illetve gondolkodásbeli különbségeket, nagyon ki tudnak akasztani. Vitatkozni le se állok velük. Az olyan, mint szobabiciklizni; csak belefárad az ember, de nem jut előre egy centit se.
2023. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!