Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok ezt a borzalmasa...

Hogy bírjátok ezt a borzalmasan sok esőt, hogy nyárpn gyakorlatilag ősz van, az időjárás meg sem közelíti a nyári időt, és hogy gyakorlatilag Hollandia lett Magyarországból időjárás szempontjából?

Figyelt kérdés
Kegyetlen ez az időjárás, nem is tudom, ennyire rekordmennyiségű eső mikor esett utoljára, kibírhatatlan. Remélem nyáron 2 hónapon át szikrázó napsütés lesz és nem lesz semmi eső, mert ez brutális.
2023. jún. 8. 18:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Imádom, remèlem ìgy marad :)
2023. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kitana. ***** válasza:
89%
Én szeretem ezt az időt, utálom a nyári meleget, de legalább megjavították a klímámat (tavaly nem működött, nem jöttek rá a szerelők a bajra, idén hívtam mást), úgyhogy legalább emiatt kevésbé aggaszt, mi lesz.
2023. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Mesélj te hogy nézel ki te esőutáló?

Gondolom szép vagy mint egy új traktor.

2023. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak fehèr ember.
2023. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor legalább pár nap csend van amíg nem flexel, fűkaszál a szomszéd, szóval élvezem, pedig amúgy én is utálom az esőt.
2023. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a "hogy bírjátok? hogy viselitek?" kérdés, ha esik az eső. Neked amúgy az oldal üzemeltetői fizetnek, vagy te is valami monomániás bolond vagy?
2023. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Kitana. ***** válasza:
79%

Én egyik se vagyok, szimplán nem tölt el élvezettel, hogy lesül rólam a bőr, bedugul az orrom a melegben és nem kapok levegőt és 3 perc alatt meleg lesz a sör, ha kint ülsz valahol.

Ha a nyári meleg maximum 26 fokos napsütéses időt jelentene, azzal teljesen boldog lennék😄

2023. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
húzzál afrikába ha ennyire imádod a kánikulát.... vagy várj az túl hideg, a WASP-121b való neked, ott 2500 fok van
2023. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az eső utáni párás dögmeleget rühellem.
2023. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszik. Záróvizsgára készülök, a koliban nincs légkondi. Így ideális. Majd ZV után lehet nyár, akkor már mindegy
2023. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!