Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Testbeszéd, jelent ez valamit?

Testbeszéd, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Adott egy esküvői kép, millió fotó rokonokkal, barátokkal. A feleség és a férj egymás mellett, a férj a feleség felé fordulva, vagy szembe a kamerával, kivéve egy fotót, ahol majdhogynem háttal áll a feleségnek, a mellette lévő nő felé húzódva és fordulva.

Én vagyok a feleség, és tudom, hogy nevetséges , de szinte mindennap látom ezt a képet és nem tudom ezt nem észrevenni és zavar. Legyetek kíméletesek légyszi , hogyha mástól hallanam ezt a kérdést,lehet, hogy hülyeségnek tartanám, de így zavar és kész.



2023. jún. 9. 11:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
És ki az a nő? Milyen viszonyban áll veletek?
2023. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem értelmezünk testbeszédet önmagában, fotóról sem. Biztosan valamit beszélt azzal a másik vendéggel a férj, és azért húzódott közelebb, mert zaj volt. Semmi több. Nem szabad más ellenkező neműekkel beszélgetnetek talán? Milyen házasság ez, ahol ennyire nincs bizalom?
2023. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
1esnél a pont. Kérünk több infót, mit lehet tudni. Korabeli-e, csinos-e, honnan ismeri a férj
2023. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Olyan választ vársz, hogy biztosan megcsal azzal a nővel? Mert akkor bármelyikünk szívesen leírja akkor is, ha ez hülyeség. :-) Persze, ha a fotón éppen belehatol a nőbe, az egyértelmű. ;-)
2023. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Korán kezded. Szomorú, hogy már most bizalmatlan vagy a férjeddel szemben. Jobb lett volna, ha előbb kiderül a problémád.
2023. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2023. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez maga az esküvői fotózás volt , nem egy elkapott kép. Igazából a bátyjának a felesége, vagyis a sogornonk. Szép nő női szemmel is, majdnem 10 éve házasok, jóban vagyunk, de mindenkivel jóban vagyunk. Nem megcsalasra gondolok konkrétan, csak tudjatok valahogy ott motoszkál valami kis hang a fejemben, nem tudom megmagyarázni.
2023. jún. 9. 12:20
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Ne kombinálj, bízz a férjedben. Semmit nem jelent.
2023. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyetlen jelentése lehet: önbizalomhiányod van, ha ezen kattogsz.
2023. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Ez a kérdés rólad szól. A Te önértékelési problémáidról. Keress ezzel egy szakembert mielőtt tönkreteszed vele magad és a házasságodat.
2023. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!