Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozhat ilyen figyeleméhség...

Mi okozhat ilyen figyeleméhséget egy férfiban? Lelkibeteg vagy kötődik?

Figyelt kérdés
Egy férfival barátságosan elbeszélgettünk egy időben, inkább ő kereste a társaságom, de aztán ez leredukálódott. Viszont utána meg többször incselkedett velem, helyzetekben, más emberekkel való beszélgetéseimbe beletrollkodott. Mikor egyszer már szembesítettem, hogy mit zsong, kerek perec kijelentette, hogy azért csinálja egyre idegesítőbben, hogy hátha végre észreveszem őt. Normális egy ilyen férfi 40 felé? Nem keresek társat, de én úgy tudom ő sem. Vagy ez a körüldongás játszhat baráti kapcsolatok esetén is?Mitől viselkedik így valaki? ( példák; megsimít egy tárggyal, ami nála van, mikor elhalad mellettem a hivatalban, beelőz, ha várok valakire, és kuncog rajta,ha beszélni kezdek valakihez, gyorsan ő is odajön és becsatlakozik, pedig már elköszönt ott... ugye hogy ez felnőtteknél nem vall normális pszichére? Mit gondoltok?

2023. jún. 9. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmit. Mit gondolkodsz ilyeneken. Ha bejön bejön, ha nem nem.
2023. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!