Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondol az ilyen atyaég?

Mit gondol az ilyen atyaég?

Figyelt kérdés
Nem az első esett ilyen emberrel találkoztam, de ma kiakadtam. Kollegám huga elvégzett valami kamu diplomát és kb 1 éve nem talál munkát mert válogat a semmire. Mert ő boltba nem megy mert pénzezni kell, ügyfélszolgálatra se mert ott sok a bunkó, a mekibe meleg van oda azért nem, gyárba mert ő nem jár éjszakázni. Meg amúgy is ő aztán nem megy el nettó 300 alatt sehova mert diplomás. Ennek a típusnak van egy másik változata aki éretségivel csinálja ugyanezt. Az ilyen emberek mire fel válogatnak és mit gondolnak vajon magukról?
2023. jún. 9. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Sok ilyen van. Amíg van aki eltartja megteheti. Majd utána lesznek gondok.
2023. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi az a kamu diploma?

Ha tanult néhány évet és szervett egy diplomát, amit elismernek ugyanúgy mint a többit az országban, a tanulmányi rendszerben, a munkaerőpiacon, akkor ki vagy te hogy lesz@rozd a másik munkáját?

Nem lehet mindenki fizikus, mérnök, orvos, könyvvizsgáló meg hasonló nagyon penge szakember. DE ez nem jelenti azt, hogy pl. egy sima könnyebb gazdasági szak, vagy igazából bármi, ami az adott illetőt érdekli (tanár, marketinges, fotós stb.) az szar végzettség és kamu lenne. Ő legalább csinált valamit az idő alatt, amég te kommentelő kitudja mit tettél le az asztalra. Lehet semmit, de leszólni a másikat azt könnyebb. Elárulom nagyon sokan dolgoznak a háttérben olyan végzettséggel, amiket te jó eséllyel leszólsz, de elàrulok egy titkot. Ha ők nem lennének a te életed egy picit sz@rabb lenne, mert nem lennének olyan lehetőségeid, amit ezek a kevésbé tudományos végzettséggel rendelkező emberek elvégeznek.

2023. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nemcsoda, hogy nem akarja ezeket.. de majd ha rakenyszerul es nincs mas akkor ugyse lesz valasztasa
2023. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Persze ezt sose mernéd a szemébe mondani, mert sokkal könnyebb a neten fröcsögni rajta, mint egy begőzölt nyugdíjas mami.
2023. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmentem ezekre. Nem lett jobb, vagy másabb az életem. Teljesen flesleges ilyen hulladék munkákat vállalni.
2023. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt képzeli,hogy a diplomával automatikusan biztosított neki a magas fizetés,és a kényelmes munka.Ez az életben nem így van.Ha valamiért nem tud elhelyezkedni a szakterületén,akkor nem tud,ez van.Mekibe vagy eladónak én sem mennék,de ezen kívül vannak más opciók is,egy sima érettségivel is lehet mozogni egy határig,csak ehhez akarni is kell dolgozni.
2023. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert van diplomaja vagy nincs nem akar szar helyen dolgozni. Persze a szukseg nagy ur, de amig megteheti hogy valogat addig nem baj. En nekem erettsegim van, es mindig kaptam jobb munkakat mint pl a mekis dolgozo. Gyarba sose mennek, mert fizikailag en azt nem birnam.
2023. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek olyan diplomát végzett el amit aztán nem akar csinálni??

Egy sötét.

2023. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!