Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják sokan a kiscicákat?

Miért utálják sokan a kiscicákat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert ezek az emberek démonok ivadékai.
2023. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Darius- ***** válasza:
32%
Mondjuk mert beszőröz mindent vagy aki allergiás rájuk kerüli. De szerintem ezek az emberek nagy része sem gyűlöli őket, inkább úgymond nem kedveli.
2023. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem utálom őket, de szerintem azt is nyugodtan kijelenthetem, hogy nem is szeretem. Az a helyzet, hogy én nem kimondottan a kiscicákkal, hanem úgy kompletten a macskákkal hadilábon állok.


Kutyás vagyok, világéletemben kutyák vettek körül. A macskákkal egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Nem értem őket, nem látom azt a mélységű, oda-vissza működő kapcsolatot, ami a gazdi és kutyusa között kialakulhat.

2023. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Érthetetlenbszámomra. Hiszen kedvesen, játékosak, bújósak, szépek, szóval imádnivalók.
2023. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Alapbol a macska... A legtobb nem a gazdajat szereti hanem a teruletet. Az ember csak szolga neki 😀 eletembe 1 aranyossal talalkoztam. Kutyas vagyok
2023. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Annyira imádom hogy az ilyen kérdéseknél hiába ír tök normális választ az ember, akkor is le van szavazva a búsba, mert a gyakori macska mániásai képtelenek elviselni, hogy valakinek nem ugyanaz az értékrendje, mint nekik
2023. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi 6-os, én is megmondtam a frankót ezekről az emberekről, mégis le lettem szavazva.
2023. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert a sok macska sokat pusztít. Én már több olyan Facebook-os macskás poszthoz/fotóhoz, amin az látszik, amin a kis rohadt dögje valakinek több 100.000 HUF kárt okoz, és mégis nevetnek rajta, keményen odaszóltam, hogy aki ezen nevet, annak komolyan nincs ki a 4 kereke, erre többnyire ki lettem tiltva arról az oldalról. Sose fogom megérteni a macskab*zikat.
2023. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a macskákat ha kicsi ha nagy. De benn tartani elég körülményes. Mindent felborogat, lever, tönkretesz, nem hagy aludni szóval nem egy nyugodt állat. Türelem kell hozzájuk. Ha már itt tartunk a kutya is szőröz.

A kutyát én nem szeretem sajnos. Azt hiszik ők a világ közepe, mindig mindenki szeresse őket és foglalkozzon velük. A macska legalább nem barátkozik mindenkivel. Zárkózottabb.

2023. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
#9 pont hogy a macska hiszi azt hogy ő a világ közepe
2023. jún. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!