Az ilyen eseteket el kell engedni?
A tavalyi év elején közúti mérnökségre kerültem.
Az első hívás egy olyan autópályán történt baleset volt, ahol lerobbant kamion alá hajtott egy személykocsi a leállósávban. Terelés kiépítése volt a feladat.
Az autóban utazók két személy a helyszínen meghalt.
Olyanokat is láttunk ott amit nem szabadott volna...
Végül felmondtam, és most teljesen más területen tevékenykedem.




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nagymamam szerint, bar a fonal elszakad es meg lehet kotni,de a csomo az ott marad.
Ti kivel, mikor voltatok tiszteletlenek?
Illetve bármilyen cselekedet, nem a "nem" a lényeg.
Ami veled vagy másokkal történt,hogy nagyon szemét emberek vannak. Pl. Én tekertem, a 2 éves gyerekem a bicikliülésben,extralassan megyek,mert 4 elágazás találkozik egymással,és jött 200- zal egy 40- es férfi,hangosan hirtelen fékezett le,leestem bicikliről és majdnem...
Érdekelne a ti meglátásotok is. Szerintem nagyjából egy év alatt változik észrevehető mértékben az ember. Nyilván azt nem vettem bele, amikor valakinek balesete lesz, szakítása van, családtagjaival történik valami, mert az durva behatást jelent. De a természetes...
Minden ilyen valaszért adok zöldet! Előre is köszönöm a válaszokat!
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




