Hány olyan ember lehet, aki azért követ el bűncselekményt, akár brutális kegyetlenségűt, mert meg akar halni, de nem tudja megtenni?
Pontosabban, mikor már kisgyerek kora óta tudja, hogy neki nem kellene léteznie, neki értelmetlen az élete, mert nem kérte erre a világra való születést.
Bizonyos nyugati országban már rég kaphatott volna szakszerű injekciót szakszerű pszichiátriai ellátás után, amikor kölcsönösen jutnak a szakpszichológusokkal erre a következtetésre "életerős fiatalként", de itthon, ebben a mocskos országban csak annyira leépítik az egészségügyet, hogy még a pszichiátrián se fogadják.
És mivel hajléktalan lesz, buzog benne az evolúciós életösztön, amiről hiába tudja, hogy racionálisan nincs értelme, mert meg akar halni, de önkéntelenül működik és mivel önmaga ellen nem tudja fordítani és projektálni a dühét, amit a társadalom azon egésze iránt érez, akik ilyen ájtatos keresztényi Fideszhívő mocsokságból meg adófizető jobbágytermelő motivációból nem foglalkoznak a kérdéssel, hogy egyre inkább olyan gondolatok gyűlnek benne, hogy valami Fideszes politikust kéne a nyílt utcán fényes nappal feldarabolni konyhakéssel mindenki szeme láttára.
De aztán elveti az ötletet, mert Amerikában egy ilyenért lelőnék a rendőrök, itt meg csak meghosszabbítanák a szenvedését valami szigorú fegyházban.





Itt nincs kivégzés, mit ér el a nyomorult, ha ártatlan embereken vezeti le a baját? Letölti az életfogytot érte és gondolkodhat az életén, vagy felakasztja magát a zárkában. Akkor ez korábban is egy opció lett volna. Az USA-ban létezik a "suicide by police" ahogy írod, ott ha fegyver van nálad és megemeled a kezed a rendőr felé, beléd eresztik a tárat. Itt próbálnak vigyázni rád.
Hogy jön egyáltalán képbe, hogy ha te meg akarsz halni, akkor másnak veszed el az életét? Ez nem életösztön.















Halistennek nincs túl sok llyen ember. A legtöbb, aki annyira meg akar halni, az valami úton-módon megteszi, például bódult tudatallapotban, nem másokat gyilkol le, vagy belátja , hogy kórházi kezelésre szorul és bemegy magától / beviteti valaki...
Kérdező, szerintem menj el befekvos pszichiátriára, vagy hívd magadra a mentőket, ha azt mondod, hogy embereket akarsz ölni, felvesznek osztályra.
Jobbulást





Nemsok ilyen ember lehet ha megnézzük az ilyen brutális vagy akár sorozat gyilkosokat merénylőket minimális az hogy saját öngyilkosságukra mivel képtelenek ezért teszik mással amit tesznek.
Szerintem aki brutál mód képes lenne ártani komolyabb indok nélkül másnak annak nem jelent problémát a saját életét se elvenni.
Bár olyan viszont van hogy az öngyilkosságot úgy érik el hogy más kezel által mint amit írtak is hogy amerikába elég fegyverrel nekimenni egy rendőrnek akár egy késsel akkor is halálra lőnek.
Vagy pedig mielőtt megteszi/próbálja az illető az öngyilkosságot előtte levezeti a dühét előtte tombol egyet és akár másokat ártatlanokat is magával visz a halálba olyan van.





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!