Miért legyek jóember ha eddigi életemben összességébe csak csalódtam az emberekben?




válasza:



válasza:"Miért legyek én tisztességes?
Kiterítenek úgyis.
Miért ne legyek tisztességes?
Kiterítenek úgyis."




válasza:



válasza:Én önzetlen ember vagyok, meg is lett a böjtje, lehúztak.
De ettől még nem lettem kevésbé az, mert nekem jól esik adni. Annyi, hogy jobban meg ke ismernem a másikat előtte, odafigyelni a jelekre




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nehéz eldönteni mert volt sok bulvár botránya de mégis önzetlenül örökbe fogadott és korrekten felnevelt két gyereket.
Nekik nehezebb párkapcsolatot összehozni emiatt? Mennyire ítélkezőek felettük az emberek?
Előre leszögezem hogy én egy leszbikus lány vagyok így csak abból szedem a tapasztalatot amit magam körül látok Sajnos azt vettem észre magamon a párkapcsolataimban hogy túlságosan sok elvárásom van a partnereim felé és sokszor borulok ki apróságokon amiket a másik...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




