



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Elsősorban személyes autonómiát: arra terelem az életemet az adott keretek között, amerre jónak látom.
Másodsorban polgári létet: olyan társadalmi kereteket, amelyek megteremtik a lehetőséget az élni és élni hagyni elv szerinti élethez.
Harmadszor szabad véleménykifejezési lehetőséget, és befolyást a közügyekre.




válasza:Hogy azt teszem amit akarok és amit akarok, persze nem bűncselekményeket. Nem függök anyagilag, érzelmileg senkitől.
De én nem vagyok szabad, mert csaláfom van, rengeteg kötelezettséggel. Bár szabadulhatnák innen!




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Hogyan definiálnád?
Barátság, kapcsolat, bármilyen szempontból.
Te erős, vagy gyenge jellemnek tartod magad? Mennyire tudod tolerálni a másik hibáit?
Milyen típusú embereket tartasz rossz embereknek? Milyen tulajdonsagokkal "kell rendelkezniük" hogy kiérdemeljék nálad ezt a címkét?
Önmagadban csalódni, vagy ha egy számodra fontos embernek okozol csalódást?
Te szabad embernek tartod magad?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




