Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor hosszabb utazáson...

Amikor hosszabb utazáson vesztek részt és szükséges pisi szünetet tartani, akkor az autópálya pihenők, út-menti nyilvános wc-k vagy benzinkutak wc-it választjátok vagy inkább egy eldugottabb fás bokros részt? N/47

Figyelt kérdés

Én őszintén szólva sokszor vagyok úgy, hogy inkább egy félreeső bozótost választok a pisiléshez.

Jellemzően nem szoktak jó állapotban lenni ezek az út-menti wc-k. (De biztosan vannak kivételek.)

Persze pasiknak könnyebb dolguk van ilyen helyzetben. Inkább a csajok válasza érdekes ebben a témában.

N/47


ápr. 17. 11:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem marad az autópálya, meg benzinkút.


Volt, hogy egy férfi ismerőssel mentünk. Megálltunk útközben, azzal a szöveggel, hogy wc.De nekem nem volt wc. Vasúti sín volt, fák meg miegymás.

Neki könnyű volt wc-zni, hiszen csak kicsapja ÁLLVA és akkor meg is van.

Nekem guggolgatni kell, és én nem guggolok.

Szóval ő wc-zett, én meg nem, én megvártam a valódi wc-s megállást.


És hosszabb utakon inkább szomjazok, hogy ne kelljen wc-re menni.

ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is kibírom, vagy visszatartom, ha meg annyira muszáj lenne, akkor inkább bokor.
máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Lányok, nők! Mit tesztek, ha megvan a menzeszetek, cserélni kéne a betétet/tampont, viszont beragadtok az autópályán egy dugóba?

Az olyan esetekre gondolok, amikor közvetlenül az ember előtt történik egy nagyobb baleset, ami elzárja az egész autópályát, és se lehajtani, sem megfordulni nem lehet. Vagy akár megtörtént példa anno a márciusi hófúvás. És hosszú órákra az ember a pályán ragad....

Az ilyen eseteket el kell engedni?

A tavalyi év elején közúti mérnökségre kerültem. Az első hívás egy olyan autópályán történt baleset volt, ahol lerobbant kamion alá hajtott egy személykocsi a leállósávban. Terelés kiépítése volt a feladat. Az autóban utazók két személy a helyszínen...

Más is érez olyasmit, hogy mindenki szemben jön az autópályán?

A viselkedésedre, mondanivalódra, külsődre, teljesítményedre adott reakciók alapján. Vagy ez normális?

Nők, ti ki szoktátok várni a sort a tömött autópálya wc-nél? Vagy leguggoltok bárhová akkor is ha látnak?

Tavaly nyáron voltam először Horvátországban. De nem is számítottam arra a borzalomra ami az utazás során fogadott ott. 16 óra volt az út, aminek a felét a bedugult pályán araszolgatva töltöttük. Mire végre megérkeztünk egy pihenőre, vagy benzinkútra, már nagyon...

Ha Mo. -n lenne nagysebességű vasúthálózat, akkor az emberek körében népszerűbb lenne a vasúti közlekedés?

Megnéztem most ezt a videót ( ) majd eszembe jutott a tipikus magyar autópályán jampiskodó lízingautós, levedlett BMW-s/Mercis bunkó felszínes látszatjóléti társadalom és belegondoltam, hogy milyen óriási mentalitásbeli különbségek vannak japán és magyar között. De...

Az emberek miért félnek annyira az ingázástól?

Én 60 kilométerről járok be dolgozni már jó sok ideje. Nekem kifejezetten jól esik, munka után egy kicsit vezetni, közben zenét hallgatni. Néha még akár tovább is mennék a sztrádán, de le kell hajtani. Itt már többször olvastam, hogy az emberek nem szeretnek ingázni,...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!