Nők! Ti mit vesztek megcsalásnak testi értelemben?
Úgy értem, hogy melyik a "legkisebb" dolog amit már annak tartotok. Csók, összebújás, aktus elkezdése stb.
Lehet, hogy rosszul hangzik a kérdés, de kíváncsi vagyok a női lélektanra ilyen szempontból.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Normális helyeken, mint tradicionálisabb országok, az is megcsalás ha önkéntesen egyedül vagy valakivel a másik nemből. Bármiféle érintés szóba sem kerülhet. Nő nem utazhat egyedül (egyébként jobb időkben itt Európában is volt ilyen szokás) és/vagy férfi vér szerinti családtag nélkül, mivel az is erkölcstelenségnek számít. Az egyedül élő nő is gyanús, hogy erkölcstelen több szempontból is: az egyértelmű az az, hogy nyilván feljár(hat)nak hozzá férfiak, akikkel ki tudja mit csinál egyedül, az Európában kevésbé egyértelmű pedig az, hogy nyilván dolgozik és önállósodott, hogy így fenntartsa magát, ami szintén erkölcstelen/előnytelen egy nőnek és erősen csökkenti az értékét a hagyományos, szeretetre és békére vágyó férfiak között.
Más, random férfiaknak a szépségük mutogatása is, ezért is kell eltakarni nem feltétlen és csak a hajat, hanem konkrétan a szépséget nyilvánosan. Erről egyébként van ősi római feljegyzés is:
"Sulpicius Gallus konzul elvált a feleségétől miest tudomására jutott, hogy fedetlen fővel hagyta el a házat. Ez kemény ítélet volt, de meg volt a maga oka: "Mert a törvény" - mondta - "arra kötelez téged, hogy ne legyen más bírája a szépségednek az én szemeimen kívül; ezeknek (a szemeknek) szépítsd magad, ezeknek díszítsd magad, és hidd az ítéletüket. Bárki más, aki ok nélkül meglát, szükségszerűen gyanús és helytelen."" - Plütarkhosz, Mor. 267C.
Itt is említik ezt az igazi hazafit (Sulpicius Gallus):
De egyébként minden ősi kultúrában és minden valódi európai értékeket őrző hagyományos kultúrában (mint részben az Iszlám), még ma is így van.
Én ezeket tartom elfogadhatónak, a nő és a férfi részéről is.




válasza:Ötös. A nő nem a kutyád, hogy egyedül nem utazhat. Nem a tulajdonod. Képzeld el fordítva ha te lennél a nő.
Ennyi erővel a pasi se menjen sehova a nő nélkül és takarja el a jóképűségét, izmait, nehogy megcsalás legyen belőle, mert ráhajthat egy nő, a te logikád szerint.




válasza:#6
Alapvető problémád, hogy ugyanolyannak gondolod a nőket és a férfiakat. Szerencsére nem ugyanolyanok, és jobb helyeken ezt tudják is.




válasza:



válasza:Szituáció függő sok minden.
De ha szituáció nélkül van hosszú ölelések puszi kézfogás.
Meg hát a tabu ha rányomul hozzáér folyamatosan csók ha csókolgatja. Szeretkezés minden formája.
Kapcsolódó kérdések:
Vagyis egy olyan házasságban él a nő, ahol a barátok, családtagok, ismerősök számára teljesen úgy látszik, hogy ez egy nagyon rendben levő házasság, még ha ez a kapcsolat alig néhány éves is, és ráadásul nagyszerű foglalkozású még a férje is (tehát olyasmi, amit -...
Észrevettem, hogy a párom hónapok óta nézeget Facebookon egy másik férfit. Többször is rá keresett a profiljára 3 hónapon keresztül. A férfi a kormányablakban dolgozik, 2x volt ügyet intézni, akkor látta. Elvileg sosem beszélt vele, csak ügyet intézett. 3 hónapja nem...
Az első kérdésem, hogy: valóban igaz lehet ez? Sokszor - de főleg rendszeresen - kaptok "ajánlatokat"? Akkor is, ha tudják a férfiak, hogy lázasok vagytok? Otthon két gyerekkel? Második pedig: a fentiek ellenére (hogy ezt tudják nagyon jól rólatok), mégis mivel és...
Adott egy munkahely, ahol négyen dolgozunk egy csoportban.Az egyik kolléga 35 éves, bunkó,tuskó,nárcisztikus,szemétkedő,beszólogató,elviselhetetlen fazon.Mi,azaz a többiek 45-50 közöttiek vagyunk. Mióta kinevezték helyettes vezetőnek,azóta még durvábban.Sajnos minden...
Ezen a téren is "újít" az ilyen személyiség?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




