Hogy fogjak kezet azzal, akinek nincs?




válasza:Több megoldás is van, de a legegyszerűbb ha nem te köszönsz neki először.
Ha mégis, akkor várd meg amíg ő kezdeményez, mert lehet van protézise és azzal akar, de legtöbbször ballal szoktak. A lényeg, hogy ne legyen kellemetlen a helyzet neked, mert azonnal észre fogja venni. Vedd akár poénra egy kicsit, hogy idegen neked ez a helyzet, ilyesmi.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kérdezd meg attól aki bemutat neki.
Ha ő sem tudja, akkor a balt nyújtsd.




válasza:Várd meg, ő mit csinál. Szerintem a bal kezét fogja nyújtani. Ez esetben te is a bal kezeddel fogjál vele kezet. Ha a csonka jobbat nyújtja, akkor a csonk végénél jobb kézzel fogd meg finoman. Ha csak felmutatja a csonka kezét vagy fejét meghajtja, akkor tegyél te is úgy.
Korábban volt egy ismerősöm, akinek a jobb keze születésétől csonka volt: könyékig volt meg neki és abból két ujj állt ki. Ő a bal kezét nyújtotta ilyenkor.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Ma is vannak olyan idősebb 70 éves körüli nők akien látszik hogy pszichésen nem viselik jól mert már elvesztették az igazi vonzerőjüket de manapság a külső sokkal jobban számít mint régen, régen nem volt baj ha pl szőrös a hónalja, nem volt úgy beállítva a haj és...
A tisztelet nem nemi alapon jár,hanem a viselkedés miatt. Senki nem tehet arról,hogy milyen neműnek születik,de arról tehet,hogy hogyan viselkedik. Nem számít,ki férfi,ki nő. El kellene felejteni a nemeket. A tiszteletnek nemtől függetlenül kelk járnia.
Ha rátennénk a süveget Elon Musk, Bill Gates, Donald Trump stb. fejére kivétel nélkül a mardekárba osztaná be őket.
Hogy fogjak hozzá? Ez csak sima függőség?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




