Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti voltatok már ilyen helyzetb...

Ti voltatok már ilyen helyzetbe vagy hasonlóba? Hogy törtetek ki belőle?

Figyelt kérdés
Nincs egy ember se akiben tudnék bízni, vagy jól ellennék vele. Sok mindenkivel jóba vagyok, de igazából senkivel se. Mindenki jön nekem h jajj neki milyen szerelmi élete van meg h szar az élete. Engem sohase hallgatnak meg, de én őket mindig. Nem megy a tanulás se, nem tudom, hogy hogyan változtassak ezen.. Hiába veszek elő egy könyvet és tanulnék nem megy. mintha nem lenne erőm és úgy érzem nincs is miért. A szüleimmel is megromlott a kapcsolatom, alig vannak itthon állandóan dolgoznak, tudom erről nem ők tehetnek. Anyával tényleg mindenről tudtunk beszélni és jól megértettük egymást, szinte legjobb barátnők voltunk. Öcsém is alig akar velem beszélgetni..Nem azt akarom mondani, h szar az életem, mert van hol laknunk van mit enni és ruháink is vannak. De nem érzem jól magam... Leírni se nagyon tudom, egyszerűen olyan mintha egy burokba lennék. Voltatok már így vagy ehhez hasonlóan? Hogy jutottatok túl ezen? 18/l

2013. máj. 16. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele, én mindenki lelki szemetes ládája vagyok, de én sose öntöm ki a lelkem senkinek se. Pedig vannak barátaim, de mégse érzem, hogy mindent megoszthatok velük.

A bátyám már nem itt lakik, rá se számíthatok, a szüleim meg alkoholisták, egyáltalán nem bízom bennük. Én vezetek naplót, amikor már nagyon feszít minden, kiírom a bajom. Nem nevezném megoldásnak, de valamennyire segít.

18/L

2013. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan dolgokat, amiket szeretsz csinálni, és csináld is! Keress hobbit, az ad valami tartalmat a szürke napoknak. Nekem is volt ilyen időszakom, aztán lekötöttem magam a sporttal, azóta viszonylag pozitívan tekintek a negatív időszakra, mert átértékeltem az életet. Szóval minden gödörből van kiút, és ha kijutsz belőle, csak erősebb leszel, hogy kimásztál valahonnan. Erre meg tényleg csak azt tudom javasolni, hogy csinálj bármit ami leköt.

Plusz, eddig volt egy haverom, aki mást se csinált csak panaszkodott. Emiatt volt allday sz.arkedvem nekem is, és nem is tudtam megmondani, hogy miért van rossz kedvem - egyszerűen csak fáradt voltam, és mindent rossznak láttam. És azóta megszüntettem vele a kapcsolatot - sokkal jobban érzem magam, megkönnyebülten. Szóval negatív emberekre ne legyen szükséged, lelkiszemetes láda is betelik egyszer...

2013. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan, mintha sarokba lennék szorítva. Nem írom le részletesen, hogy nekem milyen, hasonlóan érzem magam, mint te.

Én ezt nagyon szar helyzetnek ítélem meg, de próbálok úgy hozzáállni, hogy ez is csak egy kihívás, amit meg kell oldani, illetve ki kell hozni belőle a lehető legjobbat. Ha ez sikerült, az nagyon nagy lökést adhat az önbizalomnak. Onnantól kezdve folyamatosan pozitívabban fogom látni a dolgokat, mert ez egy öngerjesztő folyamat, ugyanúgy ahogy a negatív hozzáállás is.

A 2. hozzászólónak meg nagyon tetszik a válasza, mert én is pont azon az úton vagyok, amit ő leírt.

2013. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!