Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem gusztustalan?

Csak szerintem gusztustalan?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsának gondolom , hogy lányok a fb egymásnak olyanokat irkálnak hogy:

Ph*na,tessék te kis k*rva, p*cnim szeretlek ......stb

Én is lány vagyok épp azért szoktam akkorát nézni , hogy mi van most... lemaradtam valamiről???

Nekem nagyon unszimpatikus. mi a véleményetek?


2013. máj. 24. 11:41
 1/9 Ítélethozó ***** válasza:
0%

Lehet nem fog tetszeni amit írok, de nem sértésként szánom, hanem tanító jellegünek!


Tehát az a véleményem, hogy olyan dolgokkal foglalkozol, amivel egyáltalán nem kellene! Miért foglalkozol más dolgaival? Miért ítélkezel mások felett? Biztos vagyok benne, hogy megvannak a magad furcsaságai is, és ami energiát abba feccölsz, hogy másokat figurázz ki, inkább a saját dolgaiddal kellene! Nem szimpatikusak, akkor ne nézd, ne foglalkozz vele, töröld őket, van 1000 módja annak, hogy ne kerülj ilyen ki írkálásokkal kapcsolatba.

Alapvető feltétele egy kiegyensúlyozott életnek az, hogy a másikat elfogadjuk olyannak, amilyen. Ártanak neked? Nem hiszem. Akkor?

2013. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké.Leírtad a véleményed , ezt is kértem nem? Nincs itt , hogy nem tetszik vagy tetszik :D
2013. máj. 24. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket szoktam nem ismerni hirtelen. Nem pakolgatom én listába az embereket, inkább kerüljük el egymást az ilyenekkel, ha lehetséges. Ha nekiállok átfutni, hogy mi történt a fészen, soha, egyszer se botlok csupasz seggekbe meg nagyeszű fürdőszobafotókba. Erre mondják, hogy \m/.
2013. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 29 vagyok, te fiatalabbnak tűnsz és örülök ha így van és még fiatalabb emberek is kiakadnak ezen :) Az én pár évvel fiatalabb (24-27) ismerőseim szoktak punózni meg szerizni egymásnak, hányok tőle, őket minősíti. Nem maradtál le semmiről, ők maradtak le :)
2013. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Törlés, akit úgy találok, hogy nem üti meg az intellektuális mércét, nem vagyok kíváncsi az életére egyáltalán. Márpedig ez a legalja... :) ( igazából kevés ismerősöm van fb-on, akiket közelebbről is ismerek, néha bejelölnek a munkahelyről, illetve főiskoláról olyan emberek akikkel régebben tartottam a kapcsolatot, de ha látom hogy 'buták ill. parasztok' akkor törlöm az ismerőseim közül. )
2013. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó, te jó ég! Na ilyenkor örülök, hogy nem manapság vagyok fiatal.

Másfelől viszont belegondolni is félelmetes, mi lesz a világgal, ha ilyen irányba halad tovább, mire a gyermekeink serdülőkorba érnek...


Természetesen gusztustalan. ELKÉPESZTŐEN.

2013. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De szerintem ez család/barátfüggő dolog nem? Én ismerek sok fiatal kölyköt, akik normálisak. Szerintem ez csak nevelési csőd a szülők részéről. Normális gyerekek nem viselkednek igy.. Ami engem illet ha gyereknevelésre adom a fejem, kiköltözöm Magyarországról.
2013. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök , hogy nem csak én vagyok így. :D
2013. máj. 24. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is gusztustalan, amikor kézenfogva mennek az utcán.
2013. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!