Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek, ha valaki,...

Ti mit tennétek, ha valaki, akivel jóban voltatok, egyik napról a másikra, mindenféle ok nélkül nem áll veletek szóba többet?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, találkoztatok-e ezzel az embertípussal és ki hogy reagálna egy ilyen helyzetre. Tudni kell az illetőről, hogy eléggé magának való, velem ugyan eddig kedves volt, de igazából én is csak azért barátkoztam vele, mert nem nagyon áll vele szóba senki (érthető okokból...) és megsajnáltam (persze, én is hülye vagyok). Az illető, ha valami baja van, hajlamos az egész világra megsértődni, azokra is, akik a legkevésbé sem tehetnek az ő problémáiról. Az illető valóban sajnálatra méltó, ugyanis hiába él irigylásre méltó életet, saját ház, két kocsi, sok pénz, hitel nuku, szerető férj... Ő mindig megtalálja a rossz dolgokat, mindig talál valakit, akit lehet utálni, és nem becsül semmit és senkit az életében.
2013. máj. 29. 15:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és megkérdeztem, mi baja :D A válasz "SEMMI!" :D
2013. máj. 29. 15:06
 2/9 anonim ***** válasza:
A választ le is írtad!
2013. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

...soha ne sajnalatbol legyen baratod pl., viszont az anyagi helyzetenek ehhez semmi koze, mivel egy boldogtalan emberrol irsz, de te sem tudhatod az okat annak, hogy valojaban hogyan is eli az eletet,

te lattad, de nem ismerted, nem tudhatod, hogy mennyire lettel a bizalmasa,

telan valamit meghallott, ami toled szivaroghatott ki, valahol ezt erzem a soraidbol.

2013. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:

Nem áll veled szóba? Egész konkrétan hozzád se szól, ha elkezdesz vele beszélgetni, otthagy?

Ha így van, nem nagyon tudsz mit tenni, esetleg kérdezd meg tőle e-mailben (ha már személyesen nem lehet), hogy miért hagy faképnél, ha beszélni akarsz vele. Megbántódott? Megsértődött? Ilyenekre tudok gondolni. Egyébként ha ilyen negatív és csak a rossz dolgokra koncentrál, nem biztos, h érdemes barátkoznod vele.

2013. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Békén hagynám.
2013. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egész konkrétan annyira undok, hogy a saját érdekemben jobb is ha nem próbálkozok :D (Egyszer megkérdeztem, nagyon kedvesen, hogy mi baja, úgy elküldött melegebb éghajlatra, hogy sírtam is a vécében). Biztos, nincs oka megsértődni rám, amíg jóban voltunk, nemhogy nem gondoltam/mondtam róla semmi rosszat, hanem még harciasan védtem is, amikor mások megszólták. (Nem kedvelik túlságosan... vagyis egyáltalán nem). Érdekes pszichológiai tanulmány.
2013. máj. 29. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele, ennyi.
2013. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen egyszerűen nem társasági ember.

Egyébként velem volt hasonló, de tinikoromban, amikor az addigi léegjobb barátnőm kitalálta, hogy neki már túl uncsi vagyok (amiért nem bulizom meg cigizem)...

2013. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem pont a közelmúltban történt hasonló eset. Lett egy új ismeretségem, úgy tűnt, mindketten kedveljük egymást; örültem, hogy szert tettem egy új barátra. Tudtam, hogy elég furcsa személyiségű az illető, de reménykedtem, hogy engem kedvel annyira, hogy a furcsaságai ellenére is jó viszonyunk maradjon. A társaságban még mások is észrevették, mennyire kedvel, hogy elszomorodik ha el kell mennem, stb... Szóval minden jól alakult.

Aztán hirtelen egyre-egyre kevesebbet kommunikált velem, míg végül teljesen figyelmen kívül hagyott és egyértelműen jelezte hogy nem is akar velem többet barátkozni. Először azt hittem, velem van a baj, borzasztóan éreztem magamat. Azóta megtudtam, hogy másokkal is ugyanezt csinálja. Egyszerűen ilyen a természete, először jóban van veled és barátkozik, aztán egyszercsak továbbáll.


Eleinte nehéz volt, fájt hogy neki nem jelentett semmit az ismeretségünk, rosszul viselem az ilyesmit. Aztán végül belenyugodtam, rájöttem, hogy nincs értelme egy olyan barátságért küzdeni és bánkódni, ami csak az egyik fél számára fontos. Egy szó mint száz, én hagytam veszni a dolgot. Ha később bánja majd, vagy egyedül marad, csak magára vethet.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2013. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!