Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen negatívak az...

Miért ilyen negatívak az emberek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tapasztalom, hogy az emberek többsége nagyon negatív.

Pl a pénzről van szó, meg vannak őrülve.

Ha mondjuk beszélek a kerrier építésről, rögtön idegesek lesznek és le akarnak beszélni minden tervemről.Mindig azt mondják hogy "csináld csak, majd megtudod ha nem sikerül."

Volt hogy arról beszéltem nekik hogy külföldön próbálok szerencsét, erre majdnem nekem ugrottak, még a nők is.Hogy ne menjek, mert már nincs semmi munka, meg egyébként is tönkreteszem a saját hazámat.Tehát hazafiságból maradjak és meg se próbáljam.Európa amúgy is halott munka tekintetében.Volt aki azt mondta, hogy a világon mindenhol ugyanaz a színvonal van mint Magyarországon.

Persze én nem hallgattam rájuk, kimentem, sikerült is.

Volt aki facebook-ról is letörölt nem olyan rég. :D

Kíváncsi vagyok miért lettek ilyenek a Magyarok, miért baj nekik ha a másik próbálkozik valamivel?



2013. máj. 29. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok tényleg a negatív tapasztalatuk,vagy mert irigyek...vagy mert sokan mondogatják nekik,hogy minden rossz,és ők meg el is hiszik,és ők is mindenkinek panaszkodnak..bla...bla...
2013. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a magyarok ilyen negatívak,én Romániában élek,itt az emberek legalább kétszer olyan negatívak.
2013. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked nem kell ilyenekkel foglalkozni. Faceről is letöröltek? Nem a szádnak kell járnia, hanem cselekedj, és mutasd meg nekik, hogy igenis sikerülhet. Többre mész, mintha csak a saját keserűségükre mutatnál rá.
2013. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a saját dolgaimmal szoktam foglalkozni, csak kíváncsi voltam hogy másnak van-e erről tapasztalata. :)
2013. máj. 29. 16:54
 5/7 anonim válasza:
Hát ezen a facebookos letörlésen jót kacagtam. A legtöbb ember irigy, ha nekik nem sikerült valami, akkor másnak se. Nálunk ugyanez van, mi 3 hét múlva megyünk ki Németországba, a legtöbb ember akikkel jóban vagyunk, mind azt mondta hogy jól tesszük, vannak olyanok akik azt mondták, hogy kimegyünk az idegenbe, nem tudjuk mi van ott, mi lesz ha nem jön be. Aztán ahogy mondjuk,hogy a rokon kint van, mindjárt máshogy állnak hozzá, de megeszi őket a penész.... sajnos ez az országban sokan úgy állnak a dolgokhoz, hogy ha az én marhám megdöglött akkor dögöljön meg a másé is.
2013. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező! Nagyon gyakran belebotlok én is a "más szemében a szálkát, magáéban a gerendát se..." és hasonló típusú mentalitásba. Ha gondolod, beszélgethetünk privátban!
2013. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert nyomorékok
2019. aug. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!